רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

שוברי קופות: "משימה בלתי אפשרית 4" לא להיט

וגם: "נערה עם קעקוע דרקון" ו"הרפתקאות טינטין" מתרסקים, "שרלוק הולמס 2" ממשיך לדשדש

תגובות

זהו. כבר לא נראה שובר קופות אחד אחרון ב-2011. משימה בלתי אפשרית 4 הרוויח רק 25.5 מיליון דולר בסוף השבוע הזה: אמנם הנתונים האלו מגובים על ידי הפצתו המוקדמת באולמות IMAX והצלחה יפה ברחבי העולם, כך שבסך הכל הוא כבר כמעט והחזיר את ה-145 מיליון דולר שהושקעו בו, עדיין - להיט היסטרי הוא לא. ובכל זאת, 25.5 מיליון דולר האלו מספיקים בשביל המקום הראשון. כלומר, זהו עוד סוף שבוע שבו העיקר הוא מי לא, יותר ממי שכן.

אז מי לא? בעיקר נערה עם קעקוע דרקון והרפתקאות טינטין. למרות הבאזז המעולה של שניהם, הם פותחים ביחד במקום הרביעי והחמישי בהתאמה, עם נתונים חלשים ביותר של 12.8 מיליון דולר ("נערה עם קעקוע דרקון" יצא למסכים כבר באמצע השבוע, ובכל זאת, גם אם סופרים את ימיו הנוספים, הוא מגיע רק ל-21 מיליון דולר סך הכל) ו"טינטין" בכלל מאכזב עם 9.3 מיליון דולר בלבד. עם זאת, צריך לזכור שלמרות שאמריקה מפנה לו עורף, "טינטין" הצליח מעולה בחו"ל - במיוחד בצרפת וגם בבלגיה, ארץ הולדתו של העיתונאי הג'ינג'י - ובסך הכל הרוויח כבר 250 מיליון דולר, מה שמחזיר היטב את התקציב שלו (135 מיליון).

בחזרה למקום השני בטבלה. שרלוק הולמס 2 יורד ל-18 מיליון דולר (76 מיליון סך הכל) - עדיין נתון מאכזב מאוד. "אלווין והצ'יפמאנקס 3" במקום השלישי עם 13 מיליון דולר (49 מיליון סך הכל). במחצית השניה של הטבלה, במקום השישי סוף השבוע הראשון של מקום לחלום עליו מביא לו 8 מיליון דולר סבירים. סילבסטר בניו יורק עם 3.5 מיליון דולר במקום השביעי (כמעט 33 מיליון סך הכל). שירות המתנות החשאי של ארתור והחבובות סוגרים את הרשימה, עם 2.4 מיליון ו-2.3 מיליון בהתאמה (44 מיליון ו-76 מיליון סך הכל).

*#