שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עכבר העיר אונליין
עכבר העיר אונליין

על פי דיווחים שונים, אדי מרפי נחשב כרגע למועמד מוביל להנחות את האוסקר ב-2012. אם הדבר אכן יאושר, זו תהיה הפעם הראשונה שלו כמנחה הטקס.

ברט רטנר (במאי "שעת שיא"), שמפיק את הטקס השנה, ככל הנראה יגיש את שמו של מרפי כמועמד להנחות את האוסקר בפני נשיא האקדמיה, טום שראק. מרפי גם מככב בסרטו האחרון של רטנר – קומדיית פשע בשם "Tower Heist", העוסקת בקבוצת עובדים ממורמרים (בהנהגת בן סטילר) שמתארגנת לשדוד מיליונר (אלן אלדה) שעשק אותם בהונאת פונזי, נוסח ברני מיידוף. דיווחים נוספים קושרים לטקס גם "איזושהי השתתפות" של ותיק האקדמיה, בילי קריסטל, שהנחה את האוסקר שמונה פעמים (שני רק לבוב הופ, שרשם לזכותו 18 טקסים).אדי מרפי - ראוי לתפקיד? מדברים על זה בפייסבוק

על אף שהקריירה של מרפי לא נמצאת בשיאה בשנים האחרונות, ב-2007 הוא זכה למועמדות לאוסקר לשחקן בתפקיד משנה על "נערת החלומות". כך או אחרת, המועמדות (המשוערת בלבד בשלב זה, יש להדגיש) של מרפי היא הגיונית בהתחשב בתגובות השליליות לה זכתה ההנחיה המפוספסת, בלשון המעטה, של אן האת'וויי וג'יימס פרנקו את האוסקר האחרון. מרפי, שמאחוריו קריירת סטנדאפ ענפה, בהחלט עשוי להחזיר לטקס את האנרגיה שהביאו, למשל, אלק בולדווין וסטיב מרטין, שהנחו ב-2009.החלטוריסט מבברלי הילס: מה יהיה על אדי מרפי?איזה סרטים יעשו את האוסקר ב-2012?

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ