רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

חדש על המסך: פיצול האישיות של אדם סנדלר

וגם: ג'רארד באטלר מציל בית יתומים מגורל אכזר, ניקולס קייג' נוקם את התקיפה של אשתו וגם הדוקו מגיע לגליל

תגובות

אדם סנדלר הוא איש והתאומה שלו

rotten tomatoes מדרגים: 28%ג'רארד באטלר אולי כבר לא מוריד את החולצה שלו במאבק למען ספרטה, אבל עדיין לוחם למען הצדק בסרטו החדש "נשק של תקווה". כשסאם צ'ילדרס (באטלר), חבר כנופיית סמים, משנה את ייעודו בחיים ומחליט לנסוע למזרח אפריקה במטרה לתקן בתים הרוסים, הוא משתנק אל מול מעשי האלימות כנגד ילדים. צ'ילדרס מחליט להקים בית יתומים במקום המאיים מכולם - בתוך הטריטוריה הנשלטת על ידי ראש צבא המורדים, מיליציה המכריחה  ילדים להתגייס לצבא. אבל סאם נחוש בדעתו להציל כמה שיותר ילדים, אפילו אם הדבר דורש גיוס צבא משלו, כדי להיכנס לשטח האויב ולפתור אחת ולתמיד את חוסר הצדק.נשק של תקווה - מועדי הקרנהנשק של תקווה - הטריילר:

חייו של וויל (ניקולס קייג') מתהפכים כאשר אשתו, לורה (ג'נוארי ג'ונס) מותקפת באכזריות לילה אחד בדרכה הביתה בסרט רודף צדק. בעודו מטפל בה בבית החולים ניגש אליו אדם זר, סיימון, ומציג את עצמו כחלק מארגון "אזרחים מחפשי צדק" שיכולים לסייע לו באיתור הפושעים, ובנקמה בהם.

וויל הוא אדם מוסרי ושומר חוק, אך בעודו מזועזע מהמצב של אישתו, הוא מחליט לחרוג ממנהגו, להיעזר בסיימון ובתמורה, בעתיד הוא יהיה חייב לאחרון טובה. לאחר תקופה מסויימת, וויל ולורה חוזרים הביתה ומנסים לשקם את חייהם, אך מתברר שסיימון והארגון שלו הם לא בדיוק מה שהם נראים, וייתכן שהמחיר שוויל ייאלץ לשלם עבור צדק גבוה משהוא חשב.רודף צדק - מועדי ההקרנהרודף צדק - הטריילר:

סופ"ש: ריצ'ארד גיר הוא סוכן כפול rotten tomatoes מדרגים: 14%פול שפרדסון (ריצ'ארד גיר) הוא סוכן CIA  בדימוס, שנקרא לשוב לשירות ולחבור לסוכן הצעיר בן גרי (טופר גרייס) כדי לפענח תעלומת רצח בסרט דאבל. החשוד העיקרי ברצח הוא הוא קסיוס, סוכן סובייטי לשעבר. שפרדסון עקב במהלך כל הקריירה שלו אחרי קסיוס ומשוכנע שהוא כבר מת, לעומתו גרי הצעיר והדקדקן, מאמין שקסיוס הוא כן הרוצח. ככל שהחקירה מתקדמת מתברר שקסיוס הוא כנראה לא מי שהם חשבו, ושזהותו הכפולה מסכנת את חיי שניהם.דאבל - מועדי ההקרנה דאבל - הטריילר:

*#