חדש על המסך: ג'סטין טימברלייק מרמה את המוות - קולנוע - הארץ

חדש על המסך: ג'סטין טימברלייק מרמה את המוות

ג'סטין טימברלייק במרדף אחרי החלום המושלם - חיי אלמוות, היוצר של "פעילות על-טבעית" חוזר בשני סרטים חדשים, איזבלה רוסיליני במשבר גיל המעבר וריאן גוסלינג הוא נהג שודים

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עכבר העיר

המלצת המערכת: הקו האדום של טרנס מאליק סינמטק הרצליה ערך במהלך חודש אוקטובר מחווה לבמאי טרנס מאליק והקרין ארבעה מבין חמשת הסרטים שביים בימי חייו. ביום שבת (29.10) יוקרן האחרון בסדרת סרטיו של הבמאי שמתאפיין בצילומי טבע ונוף מרהיבים ומקפיד על התייחסות אוביקטיבית ולא שיפוטית לגיבוריו.עלילת הקו האדום מתרחשת בשנת 1943. פלוגה אמריקאית נשלחה לאי גוואדלקנל כדי להתיש את הכוחות היפניים ולסייע להכריע את מלחמת העולם השנייה. על-פי ספרו של ג'יימס ג'ונס ("מעתה ועד עולם"), שתיאר את קורותיהם של חיילים מבוהלים, מפקד תאב תהילה וחייל עריק שמצא את גן העדן בחברת הילידים התמימים, ביים טרנס מאליק יצירת מופת שבמרכזה העימות בין שבריריותם של הגוף והנפש האנושיים לעוצמתו האדירה של הטבע.

עשור לחוק הקולנועסינמטק חולוןג'סטין טימברלייקאמנדה סייפרידעולם הזמןעולם הזמן

העלילה עוקבת אחר משפחה העוברת לבית חדש. ההתרחשויות המוזרות בבית מביאות את הבן הקטן במשפחה ליפול למשכב. ההורים, מפוחדים מהמתרחש וחרדים לגורלם של בנם, יוצאים למאבק ברוחות מרושעות, ונחשפים בדרך לתגלית מפתיעה.הרוע שבפנים- מועדי הקרנההרוע שבפנים - הטריילר:

פעילות על טבעית 3

פעילות על טבעית 3 - טריילר:

איזבלה רוסליני סוף סוף מזדקנת אדם (וויליאם הארט) ומארי (איזבלה רוסליני) אוהב הנשוי 30 שנה בסרט פריחה מאוחרת. יום אחד הם מגלים, לתדהמתם הרבה - שהם הולכים ומזדקנים. שניהם מנסים להתמודד עם ה"עניין" כל אחד בדרך שלו, דבר שמוביל לעיתים לסיטואציות מצחיקות, אולם תגובותיהם ההפוכות לחלק מהמצבים גורמות בסופו של דבר לפרידתם. חבריהם המשותפים ובני המשפחה מנסים להערים עליהם בכל דרך אפשרית כדי להשיב אותם האחד לשנייה, אולם לא כדאי פשוט לסמוך על כך שהחיים והאהבה הגדולה יישרו את ההדורים ביניהם?פריחה מאוחרת- מועדי הקרנהפריחה מאוחרת - הטריילר:אחים במאבק של החיים Rotten Tomatoes מדרגים: 84%הנחת לשעבר טומי קונלון (טום הארדי) חוזר הביתה בפעם הראשונה מזה 14 שנה על מנת לגייס את עזרתו של אביו באימונים ל"ספארטה" – תחרות אומנויות הלחימה החשובה בעולם.

בתור לוחם מבטיח בעבר, טומי מפלס את דרכו לכיוון הזכיה באליפות בעוד שאחיו, ברנדן (ג'ואל אדגרטון), לוחם לשעבר שהפך למורה, חוזר לזירה כדי להציל את משפחתו מקריסה כלכלית. הצלחתו הבלתי צפויה של ברנדן האנדרדוג מציבה אותו במסלול התנגשות עם אחיו טומי ולבסוף על שני האחים להתעמת זה מול זה בשיא בלתי נשכח. לוחם- מועדי הקרנהלוחם - טריילר:

מצחצח נעליים על סוס לבן חוף מבטחים, על שמה של עיירת החוף הצרפתית שבה מתרחשת העלילה – לה האבר הצליח לעורר את אהדתם של המבקרים והקהל כאחד בפסטיבלקאן 2011. העלילה מביאה את סיפורו של מרסל - סופר בעבר ומצחצח נעליים בהווה שהגורל מביאו לתת מקלט לנער אפריקאי פליט במסע להתאחד עם אימו שבלונדון, ולנסות לעזור לו אל מול הקשיחות הקרה של משטרת ההגירה.חוף מבטחים - מועדי הקרנהחוף מבטחים - הטריילר:

Rotten Tomatoes מדרגים: 93%דרייב הוא סרטו האחרון של הבמאי הדני ניקולס וידינג רפן – מהמוצלחים והבולטים שבדור החדש של במאי הקולנוע. הסרט כבר זכה ללא מעט שבחים, כמו בפרס הבמאי הטוב ביותר של פסטיבל קאן והפך די מהר לאחד הסרטים המדוברים של השנה. מככבים בו ריאן גוסלינג ("טיפש, מטורף, מאוהב"), קארי מוליגן ("לחנך את ג'ני") ואלברט ברוקס ("משדרים חדשות") בקאמבק שמחולל דיבורי אוסקר סביב הופעתו.העלילה מספרת על נהג פעלולים בהוליווד (גוסלינג), זאב בודד, שבעבר שימש גם כנהג שודים שכיר בעולם התחתון. הוא מוצא עצמו כמטרה של אחד האנשים הכי מסוכנים במאפיה של לוס אנג'לס, לאחר שהסכים לעזור לאסיר משוחרר, שהוא גם בן הזוג של שכנתו היפהפייה.דרייב- מועדי הקרנהדרייב - הטריילר:

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ