עכבר העיר

קן לואץ' והטיפה המרה: "חלקם של מלאכים"

חלקם של מלאכים היא קומדיית פשע של קן לואץ' ('לחם ושושנים', 'כשהרוח נושבת'), אחד מחשובי היוצרים הבריטים הפועלים כיום. זוכה פרס חבר השופטים בקאן 2012.רובי הוא פרחח סקוטי שלא מפסיק להסתבך עם טיפוסים מפוקפקים. כשהוא מקבל הזדמנות אחרונה להישאר מחוץ לכלא הוא מוכן לעשות הכל כדי להוכיח לחברתו ההרה שהוא מסוגל לנהל חיי יושר הגונים. במסגרת שיקומו, הוא מצטרף לעבודות קהילה ומתיידד עם חבורה מקסימה של לוזרים משולי החברה.יום אחד מנהל העבודה שלו נותן לו לטעום וויסקי משובח ועיניו של רובי נפתחות. רובי מגלה אנינות מרשימה ומתגלה ככשרון נדיר לזהות את טעמי המשקה הסקוטי. במהרה העולם החדש שנפתח בפניו מביא גם הזדמנות מפתה שמחזירה הרגלים ישנים, ורובי טווה תוכנית שוד מבריקה שעשויה לשנות את חייו וחיי חבריו מן הקצה.» חלקם של מלאכים - מועדי הקרנהויסקי וסקוטים עליזים. "חלקם של מלאכים" (צילום מתוך הסרט)

השלישייה של בלייק לייבלי היא "בלי חוקים"

בסרטו החדש של אוליבר סטון, בלי חוקים, בלייק לייבלי מספקת עירום, סצינות סקס והרבה אקשן. כוכבת "אחת שיודעת" מעלה את המעלות בתפקיד אישה שנכנסת למיטה באופן קבוע עם שני חברים טובים (אהרון ג'ונסון וטיילור קיטש). השניים מגדלים מריחואנה למחייתם, אבל מאבדים את השאנטי כשקרטל סמים מקסיקני חוטף את בת זוגם המשותפת ודורש עבורה כופר. ג'ונסון וקיטש יוצאים למרדף במטרה להציל את לייבלי, ובדך פוגשים את סלמה הייק בתפקיד ראש הקרטל, את בניסיו דל טורו, וגם את ג'ון טרבולטה ואומה תורמן, שחרכו יחדיו את המסך ב"ספרות זולה".

» בלי חוקים - מועדי הקרנהשווה את הכופר? בלייק לייבלי ב"בלי חוקים" (צילום מתוך הסרט)

ברוס ויליס חוזר בזמן: "לופר"

לופר מתרחש בעתיד הקרוב, בו עדיין לא הומצאה האפשרות של מסע בזמן, אבל כמה עשורים לאחר מכן היא כבר קיימת. העלילה מתרכזת ברוצח שכיר שעובד עבור המאפיה מהעתיד (ברוס וויליס) והוא נמצא בקבוצה שנקראת "הלופרים". אותם בוסים מהעתיד שולחים את המטרות שלהם אל העבר כפותים ועם כיסוי עיניים. אותם לופרים אמורים לירות בקורבנות בראש ולהיפטר מהגופה. אז המטרות נעלמות מהעתיד והלופרים נפטרים מגופה - שיטה מושלמת לחיסול אנשים. עד שבאחד מהימים אחד מהמחסלים (ג'וזף גורדון לוויט) מזהה את עצמו מן העתיד (וויליס) בשליחות חיסול.» לופר - מועדי הקרנה

ברוס ויליס עבר ועתיד. "לופר" (צילום מתוך הסרט)

ג'ייק ג'ילנהול נגד החוק: "סוף המשמרת" סוף המשמרת הוא סרט על שני חברים - שוטרים מלוס אנג'לס. חטיפות של נערות בנות 12 הוא דבר שבשיגרה בשכונות הקשות בהן הם מסיירים, וכך גם מקרי שוד, אונס ורצח. ג'ייק ג'ילנהול ומייקל פנייה מגלמים את צמד השוטרים שפוגשים מדי יום בכנופיות עבריינים, סוחרי סמים ורוצחים אלימים. את הסרט ביים דייויד אייר המוכר בעיקר כתסריטאי של להיטים כמו "מהיר ועצבני" ו"יום אימונים מסוכן". הסרט העצמאי מצולם מנקודת מבטם של השוטרים, ואינו משתמש במצלמות קולנוע יוקרתיות, אלא במצלמות וידיאו קטנות שניתנות לשוטרים כחלק מיום עבודתם, מצלמות אבטחה, מצלמות בטיחות של המשטרה ומצילומים של עוברי אורח שתפסו את האקשן דרך האייפון.» סוף המשמרת - מועדי הקרנהכמו ריאלטי, רק בסרט. "סוף המשמרת" (צילום מתוך הסרט)אדם סנדלר הוא דרקולה: "מפלצת של מלון" מלון טרנסילבניה הוא מלון הנופש המפואר של דרקולה (בדיבובו של אדם סנדלר), היכן שמפלצות ומשפחותיהם יכולים ליהנות, בלי בני אדם שיפריעו להן. בסוף שבוע אחד ומיוחד, דרקולה מזמין אוסף נכבד מהמפלצות המפורסמות ביותר בעולם – פרנקנשטיין וכלתו, המומיה, האיש הבלתי נראה, משפחה של בני אדם-זאבים ועוד – בכדי לחגוג את יום הולדתה ה-118 של ביתו מייביס. עבור דרקולה, שירות כל המפלצות האגדיות הוא אינו בעיה – אבל עולמו חרב עליו כשבחור אחד רגיל נקרה למלונו ונדלק על מייביס בסרט מפלצת של מלון.

» מפלצת של מלון - מועדי הקרנהמי מחזר אחרי הבת של דרקולה? "מפלצת של מלון" (צילום מתוך הסרט)

כדור הארץ לאחר האפוקוליפסה: "השופט דראד" מגה סיטי 1 היא אחת מהציוויליזציות המתועשות שמעצבות את נופה המקולל של כדור הארץ - שממה שמתפרסת במרחבי צפון אמריקה. הכוח היחיד של החוק שמור לשוטרים אורבניים שנקראים "שופטים". אלה מחזיקים בכוח משולש: השופט, חבר המושבעים והמוציא לפועל. מי שמוכר ברחבי העיר ומעורר פחד הוא דראד, השופט האולטימטיבי. השופט דראד צריך להתמודד מול מגפה של סם מסוכן שהמשתמשים שלו נקראים "סלו-מו", שמתנסים במציאות שהיא שבריר מהמהירות הרגילה. במהלך יום שגרתי בעבודה, דראד ממונה לאמן את קסנדרה אנדרסון, טירונית עם יכולות פיזיות עוצמתיות. פשע אכזרי מביא אותם לשכונה אליה דראד לא מעז להתקרב - משכנות עוני בגובה של 200 קומות הנשלטות על ידי הזונה סוחרת הסמים לורד מאמא. כשהם שובים את אחד מבני השבט שנמצא במעגל הפנימי, מאמא לוקחת את השליטה לידיה ופותחת במלחמה מלוכלכת נגד השופטים. כשמספר הגופות עולה ואין מילוט, דראד ואנדרסון חייבים לצאת לקרב נחוש על הישרדותם.» השופט דראד - מועדי הקרנה שופטים ומציאים לפועל בעידן בלי חוקים. "השופט דראד" (צילום מתוך הסרט)

בקרוב: ליאם ניסן הוא החטוף ב"חטופה 2" בסרט חטופה 2 ליאם ניסן חוזר בתור בריאן מילס, סוכן CIA לשעבר בעל כישורים מיוחדים, שדבר לא עצר בדרכו בדרך להציל את בִתו קים מחוטפים אלבנים. הפעם, אביו של אחד החוטפים מחליט לנקום כאשר הוא לוקח את בריאן ואת אשתו כבני ערובה במהלך חופשה משפחתית באיסטנבול. בריאן מגייס את ביתו לעזור לו בבריחה ומשתמש בטקטיקות ובכישורים המיוחדים שלו כדי להציל את משפחתו ולחסל באופן שיטתי את החוטפים.» חטופה 2 - מועדי הקרנהניסן משחרר את עצמו מחטיפה. "חטופה 2" (צילום מתוך הסרט)

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ