חדש על המסך: "רווקה פלוס" רוקדת וואלס אחרון

החדש של דובר קוסאשווילי סוף סוף יוצא לקהל, מישל וויליאמס בריקוד אחרון ובגידה, ג'ונה היל ובן סטילר "שומרים על השכונה" ו"היו זמנים באנטוליה" מביא קולנוע טורקי משובח

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

רוב מהומה על לא דבר? "רווקה פלוס" זהבה (יעל טוקר) היא רווקה בת 30 פלוס, שעדיין לא הקימה את המשפחה המיוחלת. אמה (רובי פורת שובל) מחליטה לזרז את התהליך בסרט רווקה פלוס. לשם כך היא מעמידה פנים כי חלתה בסרטן ומסרבת לקחת תרופות עד שבתה תיכנס להריון. במהלך חיפושיה הנואשים אחר גבר שיעשה לה ילד עכשיו ומיד, זהבה נתקלת במיני טיפוסים זכריים ונקלעת לסיטואציות קיצוניות ומשונות. זהבה לומדת שהחיים חזקים מהכל ושבמהלכם ישברו גם קונבנציות ותיקות, שיפנו מקום לתצורות אחרות בהן תוכל לפרוח. "רווקה פלוס" עורר מהומה בהקרנות שנערכו לאקדמיה לקולנוע וטלוויזיה. הוא הוצג לראשונה בפני הקהל הרחב בפסטיבל הקולנוע ירושלים, שם הוציא משלוותם את הצופים והמבקרים» רווקה פלוס - הפרטים המלאים

רווקה פלוס - טריילר:

מישל וויליאמס נערה בוגדנית: "הוואלס האחרון"

בדרמה המרגשת הוואלס האחרון, אותה ביימה השחקנית והבמאית שרה פולי ("הרחק ממנה"), מככבת מישל וויליאמס לצד סת' רוגן והקומיקאית שרה סילברמן. וויליאמס מגלמת את מרגוט הנשואה, שמתאהבת באופן בלתי נשלט בשכן שגר בבית ממול, ומתמודדת עם הפיתוי להתמסר לו ולבגוד בבעלה. ההחלטות שמרגוט מקבלת מובילות אותה לגלות אמיתות מטרידות על עצמה. הסרט זכה לשבחים בפסטיבל טורונטו ומילא אולמות בפסטיבל ירושלים.» הוואלס האחרון - מועדי הקרנההוואלס האחרון - טריילר:

בן סטילר נלחם בחייזרים: "שומרים על השכונה"

בעיירת פרפברים שקטה במרכז ארצות הברית, פשע נוראי התבצע. אוון, בעל שקט שאוהב את חייו בעיירה השקטה, מחליט ליצור "משמר שכונתי" של אזרחים מודאגים בכדי לשים עין על כל פעילות חשודה. שלושה בחורים מחליטים להצטרף לקבוצה מכמה סיבות, שאף אחת מהן לא קשורה לביטחון: בוב מחפש תירוץ טוב לברוח מן הבית וביתו הסוררת לכמה לילות בשבוע; פרנקלין, שנדחה על ידי האקדמיה לשוטרים, דורש נקמה; ג'מרקוס לא מצא דבר טוב יותר לעשות עם הזמן שלו ורוצה לפגוש נשים. כשבמקרה הם מגלים שחייזרים המתחזים לאזרחים רגילים, השתלטו על העיירה שלהם, אין להם ברירה אלא להציל את השכונה שלהם – והעולם כולו – מהשמדה מוחלטת.» שומרים על השכונה - מועדי הקרנהשומרים על השכונה - טריילר:

אקשן בדרכים: "לפגוע ולברוח" לפגוע ולברוח היא קומדיה על זוג צעיר (קריסטן בל ודקס שפרד), שעוזבים את החיים הנוחים שלהם בעיירה הקטנה ויוצאים לרוד-טריפ מפתיע. הנסיעה מסתבכת כשהשניים מגלים שהם נרדפים על ידי חבר קרימינלי מהעבר (ברדלי קופר), מרשל פדרלי (טום ארנולד) וחבורה של לא יוצלחים.» לפגוע ולברוח - מועדי הקרנהלפגוע ולברוח - טריילר:

סרט טורקי חמישה כוכבים: "היו זמנים באנטוליה" בדרמת המתח היו זמנים באנטוליה שופט, חוקר ורופא משטרתי מתלווים לקבוצת שוטרים שמוציא רוצח כלוא למסע שמטרתו לשחזר את הרצח ולאתר את הגופה. בין כפרים הרריים בחבל אנטוליה הפסטורלי משתרכת הקבוצה הגדולה ממקום למקום, על פי זכרונו המתעתע של הרוצח. במהלך המסע, שנכנס אל השעות הקטנות של הלילה, נוצרות מערכות יחסים ייחודיות בין חבורת הגברים המגיעים ממקומות וממעמדות שונים. על רקע החיפוש המתיש אחר הגופה והמוות, מגיעים משתתפי המסע לתובנה על חייהם שלהם. הסרט זכה להצלחה רבה בפסטיבלים ברחבי העולם, וכבש את המבקרים בפסטיבל ירושלים 2011. » היו זמנים באנטוליה - מועדי הקרנה» סרט נדיר של מאסטר קולנועי - ביקורתהיו זמנים באנטוליה - טריילר:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ