שוברי קופות: "בלתי נשכחים 2" מפסידים לעצמם

הלוחמים הוותיקים של סילבסטר סטאלון מובילים ברשימה של סוף השבוע, אבל לפני שנתיים הם הרוויחו יותר. "זהות גנובה" מתייצב במקום השני, ו"עלייתו של האביר האפל" מודח לחמישיה השנייה

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

בלתי נשכחים 2 אמנם גרמו לכל שאר הסרטים לשכוח ממקום בפסגת רשימת שוברי הקופות, אבל בליונסגייט זוכרים היטב שלפני שנתיים, הסרט הראשון גרף סכום גבוה בהרבה. בסוף השבוע הראשון בבתי הקולנוע הפיצוצים של סטאלון, הבעיטות של ואן דאם, הקמאבק של שוורצנגר והבדיחות של צ'אק נוריס הניבו כ- 28.5 מיליון דולר, בעוד "בלתי נשכחים" הראשון, שיצא למסכים ב-2010 הרוויח בסוף השבוע בו יוצא לאקרנים כמעט 35 מיליון. לאור התוצרת הקולנועית הדלה של החודש הקרוב "בלתי נשכחים" עשוי לכבוש את הצמרת גם  בסופי השבוע הבאים, אך לא בטוח שהמספרים יעמדו בציפיות. במקום השני ניצב הרימייק של זהות גנובה, ששלט בקופות בסוף השבוע הקודם. את סוף השבוע הקרוב הוא צפוי לחתום עם 17 מיליון דולר, עם רווחים כוללים של 69 מיליון דולר לאחר עשרה ימים על מסכי ארצות הברית. עוד סרט שצא השבוע למסכים הוא הפרויקט האנימציה של כריס באטלר פראנורמן, שנעשה בטכנולוגיית סטופ-מושן. הסרט מתחרה על המקום השלישי עם פרויקט מז'אנר שונה לחלוטין – הדרמה המוזיקלית "ספארקל", עם ויטני יוסטון בתפקיד קולנועי אחרון. כל אחד מהסרטים צפוי לחתום את סוף השבוע הראשון שלהם בבתי הקולנוע עם כ-13 מיליון דולר, כשבעורפם נושף "הקמפיין"  - קומדיה פוליטית של אולפני האחים וורנר שהניבה עד כה כ-50 מיליון דולר סך הכל, וחותמת השבוע את החמישייה הפותחת של שוברי הקופות.  

עלייתו של האביר האפל מסתפק במקום השישי עם כ-11 מיליון דולר ורווחים כוללים של כ-409 מיליון. תקווה בהופ ספרינגס, ההוכחה של מריל סטריפ וטומי לי ג'ונס לזה שגם בני ה-50 פלוס עושים סקס (ומתאמנים על בננות) מגיעה למקום השמיני בלבד, עם רווחים כוללים של 35 מיליון דולר בתום שני סופי שבוע של הקרנות בארצות הברית. בלתי נשכחים 2 - טריילר:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ