חדש על המסך: כל כוכבי האקשן בסרט אחד

ארנולד שוורצנגר, ברוס וויליס וז'אן קלוד ואן דאם מאחדים כוחות ב"בלתי נשכחים 2", היפים מזדקנים מחפשים גאולה ב"על אהבה ואי הבנה", המוזיקה כובשת את המסך ב"ילדי פלא" והסרט הקונטרוברסלי של השנה מתקרב לאקרנים

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

הכי אקשן שיש: בלתי נשכחים 2

"רוק" - סילבסטר סטאלון,  "המחסל" - ארנולד שוורצנגר וברוס וויליס, כוכב "מת לחיות", יוצאים להציל את העולם. את הפנסיונרים מאתגרת חבורה של טרוריסטים ובראשם ז'אן קלוד ואן דאם, מי יישאר ומי יטבע?בלתי נשכחים 2 הוא פרק נוסף בסדרת סרטי הפעולה המאגדת את גדולי כוכבי הפעולה הוותיקים. כוכבי האקשן הוותיקים ממלאים תפקיד מרכזי בעלילה מרובת הפיצוצים - אבל מה שמשנה בסרט הזה הוא לא העלילה, אלא מרהיבותו של האקשן.את שוורצנגר וסטלון מחזק האיש עליו נכתבו הבדיחות המצחיקות בעולם - צ'אק נוריס בתפקיד קולנועי ראשון מזה שבע שנים.

ואם בכל זאת מתעקשים על פרטי העלילה: מר צ'רץ' מאחד בשנית את קבוצת "הבלתי נשכחים" למה שאמור להיות משכורת קלה. אבל כשאחד מחבריהם  נרצח בזמן העבודה, השאיפה שלהם לנקמה מכניסה אותם עמוק לתוך שטח האויב ומעמתת אותם עם איום בלתי צפוי.» בלתי נשכחים 2 - מועדי הקרנהבלתי נשכחים 2 - טריילר:

היפים וצרות אחרות: על אהבה ואי הבנה הסרט על אהבה ואי הבנה בויים על ידי ברוס ברספורד, שהיה מועמד פעמיים לאוסקר, בהשתתפות זוכת פרס האוסקר ג'ין פונדה, השחקנית המוערכת קת'רין קינר  וזוכת פרס "כוכב עולה" בסנדאנס אליזבת' אולבון.

פונדה, מן הסמלים של דור ילדי הפרחים באמריקה של שנות ה-60 וה-70, מגלמת את גרייס - היפית מזדקנת החיה בוודסטוק, שם היא מטפחת חיים פרועים בחוותה.

גרייס מתנהלת בחופשיות יתר עם כל התושבים במקום, אבל עם בתה דיאן, עורכת דין לחוצה מניו יורק, היא לא דיברה 20 שנה. כל זה משתנה שהבת המנוכרת מגיעה לביקור יחד עם ילדיה. החופשה המשפחתית הופכת במהרה להרפתקאת קיץ של רומנטיקה, מוזיקה, סודות משפחתיים וגילוי עצמי.

» על אהבה ואי הבנה - מועדי הקרנה

על אהבה ואי הבנה - טריילר:

צלילי המוזיקה: ילדי פלא

סיפורם של שלושה ילדי פלא, כישרונות  מוזיקליים נדירים, שכיכבו במזרח אירופה בימים שלפני מלחמת העולם השנייה. בין השלושה מתפתחים יחסי חברות אמתית וכנה שחוצה דתות וארצות, המבוססת על אהבתם המשותפת - המוזיקה. אך עם מלחמת העולם השנייה ברקע והמתחים ההולכים וגוברים בין המבוגרים בארצותיהם, יצטרכו השלושה ללמוד להשתמש בכישרון שלהם ובחברות שיצרו כדי לשרוד את המלחמה ולנצח את הטירוף שסביבם. » ילדי פלא - מועדי הקרנהילדי פלא - טריילר:

בקרוב: דובר קוסאשווילי חוזר עם "רווקה פלוס" השנוי במחלוקת זהבה (יעל טוקר) היא רווקה בת 30 פלוס, שעדיין לא הקימה את המשפחה המיוחלת. אימה (רובי פורת-שובל) מחליטה לזרז את התהליך בסרט רווקה פלוס. לשם כך היא מעמידה פנים כי חלתה בסרטן ומסרבת לקחת תרופות עד שבתה תיכנס להריון. במהלך חיפושיה הנואשים אחר גבר שיעשה לה ילד עכשיו ומיד, זהבה נתקלת במיני טיפוסים זכריים ונקלעת לסיטואציות קיצוניות ומשונות. זהבה לומדת שהחיים חזקים מהכל, ושבמהלכם ישברו גם קונבנציות ותיקות, כדי לפנות מקום לתצורות אחרות בהן תוכל לפרוח. הסרט הוקרן לראשונה בפסטיבל הקולנוע ירושלים, שם הוציא משלוותו את קהל הצופים והמבקרים» רווקה פלוס - הפרטים המלאים

פמיניזם רדיקלי או סרט ביזיוני? רווקה פלוס (צילום: אידיבי)

תגובות