אולפני וורנר יפצו את קורבנות הירי בקולורדו

ארבעה ימים אחרי הטבח, בו נהרגו 12 אנשים במהלך הקרנת הסרט "עלייתו של האביר האפל", הודיעו אולפני וורנר על תרומה כספית לקהילה המקומית

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

אולפני האחים וורנר, שעומדים מאחורי עלייתו של האביר האפל, יתרמו לארגוני צדקה שמסייעים לקורבנות הטבח שבקולרדו שהתרחש ב-20 ליולי בהקרנה של הסרטובו נהרגו 12 אנשים ועשרות נפצעו. באולפן יצרו קשר עם המושל של קולרדו, ג'ון היקנלופר ויתרמו לקרן "Give First", תוכנית תרומות של הקהילה המקומית בקולורדו שמחלקת כספים למספר ארגוני צדקה. באולפני וורנר הבטיחו לפרסם את הסכום המדוייק של התרומה עליו נאמר שהוא "משמעותי". עוד נמסר כי מנכ"ל האולפנים, בארי מאייר, ישלח הודעה לכל עובדי האולפן בכל העולם ובו יאיץ בהם לבצע תרומה פרטית לאותה קרן.

בוורנר הגיבו במהרה לאירוע הירי בקולורדו ושחררו מיידית הודעה: "האולפן ויוצרי הסרט מאוד עצובים לגלות על האירוע המזעזע. אנו שולחים את תנחומינו הכנים למשפחות ולאהוביהם של הקורבנות". כמו כן בוטלו מספר הקרנות בכורה חגיגיות ברחבי העולם, האולפן ביטל את הפרמיירה החגיגית שתוכננה בפריס ומנע מלפרסם אינפורמציה לגבי רווחיו המדויקים של הסרט בקופות. למרות זאת מעריכים שרווחיו של הסרט בסוף השבוע הראשון להקרנתו הם הגבוהים בכל הזמנים לסרט בשני מימדים. הסכום המשוער עומד על כ-160 מיליון דולר רווחים בשלושת הימים הראשונים להפצתו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ