ריקי ג'רבייס מודיע: "לא אנחה שוב את גלובוס הזהב" - קולנוע - הארץ

ריקי ג'רבייס מודיע: "לא אנחה שוב את גלובוס הזהב"

הקומיקאי הבריטי החליט לפרוש מתפקיד המנחה לאחר שספג ביקורות קשות על התבטאויותיו בטקס האחרון

מתן אברמוביץ', עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
מתן אברמוביץ', עכבר העיר אונליין

לא כולם אוהבים הומור בועט: אחרי שספג ביקורות רבות על הופעתו בטקס גלובוס הזהב, הודיע הלילה (רביעי) הקומיקאי ריקי ג'רבייס כי לא יחזור להנחות את האירוע בעתיד.

ג'רבייס, שהנחה את גלובוס הזהב שנה השנייה ברציפות, הצליח לעורר את זעמם של לא מעט מחברי הברנז'ה ההוליוודית. גם ארגונים שמרניים בארצות הברית, הביעו את מורת רוחם, בעקבות בדיחות והתבטאויות פרובוקטיביות שפיזר במהלך מונולוג הפתיחה שלו. הקומיקאי הבריטי עלה על הבמה והנחה את האירוע כשכוס בירה מלאה לצדו. הוא לא חושש לרמוז על דעותיו באשר לאיכות הסרט "התייר", הרגלי השתייה של צ'ארלי שין וגילן המתקדם של כוכבות הסרט "סקס והעיר הגדולה 2". ג'רבייס המשיך והקניט את טום קרוז על מיניותו ואמונתו בסיינטולוגיה, ואת שר, אליה התייחס ככוכבת לא רלוונטית.

הקהל באולם, שלמראית עין נראה מבודח מהדברים של ג'רבייס, לא ממש לקח את ההומור של הקומיקאי בקלילות. תא העיתונאים הזרים, שמחלק את גלובוס הזהב, כמו גם ארגונים שמרניים שונים במדינה, מיהרו לשחרר הצהרות שמגנות את התבטאויותיו. בעיקר, התרעמו על המשפט עמו חתם את הערב ואמר: "לילה טוב לכולם, ותודה לאל שעשה אותי אתאיסט".

כאמור, התגובות השונות לא אחרו לבוא ומאז הטקס, שהתקיים ביום ראשון האחרון. בעקבות הביקורות שספג, החליט ג'רבייס שלא להנחות את הטקס גם בשנה הבאה: "לא אעשה זאת שוב", הוא מצהיר, "אני חושב שפעמיים זה מספיק". על הפעם האחרונה, בכל מקרה, הוא אינו מתחרט ומסכם: "אהבתי את הטקס השנה הרבה יותר מאשר זה של שנה שעברה".

ריקי ג'רבייס מציל את גלובוס הזהב

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ