טל אימגור, עכבר העיר אונליין

המלצת המערכת: חום ברזילאי בסינמטקים

ב-31 ביולי 2011 נפתח פסטיבל הקולנוע הברזילאי 2011 בארבעה סינמטקים ברחבי הארץ - תל אביב, ירושלים, חיפה ושדרות. במהלכו יוקרנו חמישה סרטים, ארבעה עלילתיים ואחד דוקומנטרי שמביאים נקודות מבט שונות על המציאות הברזילאית היומיומית העכשווית. הסרט הפותח הוא "מאלו על אופניים". זוהי קומדיה רומנטית המבוססת על רומן מאת מרסלו רובנס פייבה. לואיז מריו הוא אמרגן במועדון לילה בסאו פאולו אוהב את החיים הטובים, ואספן אדוק של פרשיות אהבים. הכל משתנה כשיום אחד הוא כמעט נדרס על ידי מאלו היפה, בזמן שרכבה על אופניה לאורך החוף היפה של ריו דה ז'אנרו. פסטיבל הקולנוע הברזילאי 2011 - כל הפרטיםמאלו על אופניים מסימה את ברזיל בפסטיבל הקולנוע הברזילאי 2011 (צילום: מתוך הסרט)אי.טי בסיבוב שני?

Rotten Tomatoes מדרגים: 7.4בקיץ של 1979, קבוצה של ילדים בעיירה קטנה באוהיו, עדים לתאונת רכבת מחרידה בזמן שהם מצלמים סרט במצלמת הסופר 8. במהירות מתחילים להתרחש אירועים מוזרים בעיירה - אנשים נעלמים כאילו בלעה אותם האדמה. הילדים לא יכולים לדמיין את גודל הסכנה שהם עומדים להתמודד איתה.סופר 8 הוא אחד הסרטים המצופים של הקיץ, בבימויו של ג'יי ג'יי אברמס  האחראי ל"אבודים" ולסרט המוקומנטרי "קלוברפילד", בהפקתו של סטיבן ספילברג.סופר 8 - מועדי הקרנהסופר 8 - טריילר: סרט הפייסבוק האמיתי Rotten Tomatoes מדרגים: 7.1אם אהבתם את "הרשת החברתית", קאטפיש ממש לא בשבילכם. הוא לא חושף את האנשים מאחורי פייסבוק, הוא לא עוסק באינטריגות של הקמתו וסיפור הצלחתו. זהו סרט תיעודי שפיסבוק מהווה בו את הטריגר. בשנת 2007 החליטו אריאל שולמן והנרי ג'וסט לתעד את עבודתו של אחיו של אריאל, נב. נב הוא צלם ניו יורקי, אליו שלחה ילדה בת שמונה ממישיגן, ציור על פי אחד מצילומיו. המקרה מוביל לקשר מיוחד שיוצר נב עם המשפחה האנונימית של הילדה, לה הוא קורא "משפחת פייסבוק" משום שמרבית האינפורמציה עליהם מתקבלת מהרשת החברתית. הוא אפילו חצי מתאהב באחותה הבכירה שמפלרטטת אתו. אט אט הוא מתחיל לחשוד שמשהו מאוד לא כשר מתחולל במשפחה הזו.קאטפיש - מועדי הקרנה קאטפיש - טריילר:

להתאהב באמה רוברטס Rotten Tomatoes מדרגים: 4.2ג'ורג', הוא מתבגר חכם, מדוכא ובודד, שמצליח להגיע לשנה האחרונה של התיכון מבלי שנדרש להתאמץ וללמוד באמת. גם בחייו הפרטיים הוא לא ממש משקיע, ומצליח להחמק מכל עימות ונסיון חיים אמיתי. באופן מקרי לחלוטין, הוא מתחבר עם הנערה הכי יפה בתיכון, סאלי (אמה רוברטס), ומצליח לזהות בה תבונה ומלנכוליה אותם היא מסתירה מתחת לפני השטח. השניים הופכים לחברים טובים ויוצרים קשר חזק. ג'ורג' מאמץ לו בתור מנטור את דסטין, אמן מצליח שגורם לו להאמין בעצמו. בהשראת סאלי, המוזה שלו, ודסטין כמודל לחיקוי – הוא מגלה עניין חדש בחיים.אך דווקא כשנראה שהכל משתפר, ג'ורג' מגלה ששני חבריו הטובים, סאלי ודסטין מאוהבים. אם לא די בכך, ביתו של ג'ורג' מתפרק סופית וממש לקראת סיום לימודיו הוא מתחיל לשלם את המחיר על כך שמעולם לא טרח להשקיע בלימודים. האם הוא יצליח למצוא דרך לספר לסאלי שהוא רוצה להיות יותר מסטטוס: ידידים?סטטוס: ידידים - מועדי הקרנהסטטוס: ידידים - טריילר:

מיליון תורכים לא טועים אלמאניה שלי מתחיל ב-1960. צעיר תורכי יורד מהרכבת. הזרקורים מכוונים אליו, צלמי העיתונות, הטלוויזיה - כולם עטים לעברו. הוא הפועל המיליון שהגיע מתורכיה לגרמניה החדשה. אבל לא אליו מופנת תשומת הלב, אלא לאיש שנדחק לפניו - הפועל המיליון ואחד.

קפיצה ל-2010: צנ'ק בן ה-6 עוד לא יודע מי הוא בדיוק. אמו גרמניה, אביו תורכי, וכשהמורה בבית הספר שואלת מאיפה הגיעה משפחתו הוא לא ממש יודע מה לענות. בבית, סבתו ממלאת בהתרגשות טפסי רישום: בחלוף כמעט 50 שנה הם סוף סוף עומדים להפוך לאזרחים גרמניים מהשורה. סבו, אותו פועל מיליון ואחד, מסרב לקבל את התעודות החדשות ובמקום, הוא שולף את הדרכונים הישנים ומודיע לכל המשפחה המורחבת שהקיץ הזה, הם כולם יחזרו לתורכיה, משום שקנה בית בכפר הולדתו והוא זקוק לכל המשפחה שתעזור לשפץ את הבית החדש/ישן.אלמאניה שלי - מועדי הקרנהאלמאניה שלי - טריילר: סופ"ש: הננסים הכחולים משתלטים על ניו-יורק

סדרת הטלוויזיה האהובה משנות השמונים של המאה הקודמת, עושה קאמבק למסך הקולנוע ובתלת מימד. כשגרגמל הרשע רודף אחרי הדרדסים הקטנים אל מחוץ לכפר שלהם, הם נופלים מהעולם הקסום שלהם ונוחתים בעולם שלנו. ליתר דיוק, באמצע סנטרל פארק בניו יורק. עכשיו, בתפוח הגדול, הם חייבים למצוא דרך לברוח ולחזור לכפר שלהם לפני שגרגמל ימצא אותם. אל ההרפתקאה החדשה מצטרפים שחקנים מוכרים ואף מפתיעים כמו ניל פטריק האריס ("איך פגשתי את אמא"), טים גאן ("פרויקט מסלול"), ג'ואן ריברס ובדיבוב של האנק עזריה, קייטי פרי ועוד.הדרדסים - מועדי הקרנההדרדסים - טריילר:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ