הוא קוסם: הארי פוטר גורף 92 מיליון דולר ביום הראשון - קולנוע - הארץ

הוא קוסם: הארי פוטר גורף 92 מיליון דולר ביום הראשון

הסרט השמיני והאחרון בסדרה המפורסמת עתיד לשבור את השיא של "האביר האפל", שעומד על 158.4 מיליון דולר לסוף השבוע הראשון

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עכבר העיר אונליין

מפיקי סדרת הארי פוטר נפרדים השבוע מהקוסם הכי מצליח בתולדות ההיסטוריה. ביומו הראשון של הסרט האחרון בסדרה הרוויח הארי פוטר ואוצרות המוות חלק 2 - קצת יותר מ-92 מיליון דולר. הסרט, שעלה לאקרנים בישראל ברביעי האחרון נפתח בארצות הברית רק אתמול (שישי). בכך הצליח הארי פוטר לעקוב את הצ'ילבה שלו - דמדומים, שהסרט "ירח חדש" מתוך הסדרה גרף כ-72 מיליון דולר ביומו הראשון בקולנוע.הארי פוטר ואוצרות המוות חלק 2 - כל הפרטיםמיוחד: נפרדים מהארי פוטר» בחינת הבגרות של המעריצים. הביקורת» מה סוד הקסם של המותג שנקרא "הארי פוטר"?» שנות הקסם: לראות את כל סרטי הארי פוטר ברצף»הפרוייקטים הבאים של כוכבי הארי פוטר»סופו של רון וויזלי: לאן ילך קוסם מס' 2?»איפה קבור הארי פוטר?»הארי פוטר במספרים» אל תקראו להם גיקים - מועדוני המעריצים הישראלים

הארי פוטר מצליח לשבור גם את השיא של ההכנסות מהקרנות חצות. 43.5 מיליון דולר נאספו מהמעריצים שהגיעו להקרנות הליליות בכל רחבי ארצות הברית. מדובר היה בהקרנות הראשונות של הסרט. בכך שוב עקף פוטר את דמדומים, הפעם את הסרט "ליקוי חמה", שהרוויח "רק" 30 מיליון דולר באותן הקרנות.

כעת ממתינים כל אתרי ההימורים במתח לראות האם יצליח הסרט השמיני והאחרון (בהחלט) לשבור את שיאו של "האביר האפל" - שסוף השבוע הראשון בו הוקרן הזרים לקופתו לא פחות מ-158.4 מיליון דולר.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ