רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

קולין פארל עושה ארנולד שוורצנגר

השחקן יגלם את התפקיד ששיחק במקור שוורצנגר ב"זיכרון גורלי". תמונה ראשונה מהצילומים משוחררת היום לרשת

תגובות

תמונה ראשונה של קולין פארל כדאג קוויד, גיבור של מסע כיאוטי ומלא אקשן בזיכרון של עצמו משוחררת היום לרשת. מדבור ברימייק לסרט "זיכרון גורלי", שעלה לאקרנים ב-1990 בכיכוכבו של ארנולד שוורצנגר. לפי העלילה המקורית, שקוויה העיקריים נשמרים גם בסרט הנוכחי, קוויד הוא פועל במפעל שמגלה שהוא למעשה מרגל חשאי. את חלומותיו רודפים דימויים של מאדים, כשהוא מחליט לפנות לחברה שמתמחה בהשתלת זכרונות בראש. כך, הוא מקווה, יוכל להגשים את הפנטזיה שלו.

אך מה שמתחיל כחלום תמים מתברר כהרפתקה ממשית להצלת תושבי מאדים האומללים, שנותרו ללא אוויר תחת משטרו של דיקטטור. בסרט המקורי כיכבה לצד שוורצנגר שרון סטון כאישתו של קוויד, אותה הוא נוטש לטובת אהובתו המקורית. במסעו במאדים הוא פוגש ב"מוטציות", אנשים שנפגעו כתוצאה מהמחסור באוויר באופן שעיוות את גופם.  

"זיכרון גורלי - הרימייק" יעלה לאקרנים רק באוגוסט 2012, אך הסקרנות סביבו כבר רבה. אחת הסיבות קשורה גם לחזרתו של שוורצנגר להוליווד, לאחר שסיים את כהונתו כמושל קליפורניה. זאת כמובן, בצמוד לשערוריה המשפחתית שהוא נמצא בעיצומה. כזכור, שבועות ספורים לאחר סיום הקדנציה שלו כמושל התברר כלשוורצנגר ילד מחוץ לנישואים. כתוצאה מהגילוי החליטה אישתו, אשת החדשות מריה שרייבר, להגיש מסמכי גירושין.

*#