אלעד בילו, עכבר העיר אונליין

חבורת מונטי פייתון תשוב לשתף פעולה בסרט אנימציה חדש בתלת מימד. הסרט מבוסס על ספרו האוטוביוגרפי של גרהאם צ'פמן, מהחברים הבולטים בקבוצה, שהלך לעולמו לפני 22 שנה. חברי ההרכב הנותרים - שפרט לכמה איחודים פחות או יותר התפרק עם מותו של צ'פמן - ג'ון קליז, מייקל פיילין, טרי ג'ונס וטרי גיליאם יצטרפו כולם לסרט החדש. עדיין לא ברור אם הסטנדאפיסט הבריטי אדי איזארד, שמילא את תפקידיו של צ'פמן במופעי האיחוד שלאחר מותו, ישתתף בו - בכל מקרה, את צ'פמן ידובב הוא עצמו, בזכות הקלטות אודיו שלו מקריא את הספר - "A Liar's Autobiography".

מפיק הסרט, ג'ף סימפסון, סיפר בראיון כי "גרהאם היה הומוסקסואל מוצהר, אך לא רבים ידעו שהיה גם אלכוהוליסט, לדוגמא. זה לא סרט על חבורת מונטי פייתון, אלא על חייו של האדם". עוד הוא הוסיף כי הוא בטוח שבמידה וצ'פמן היה בחיים הוא היה מרוצה מהתוצאה. "העבודה של צ'פמן מדומיינת מחדש בסרט בצורה מופתית", הוא אמר.

הסרט צפוי לצאת לאקרנים באביב 2012 ויהיה הסרט הראשון של כל החבורה יחדיו מאז "מונטי פייתון: טעם החיים" המפורסם מ-1983. עד כה, אריק איידל הוא החבר היחיד מחמשת חברי מונטי פייתון שטרם אישר את השתתפותו בפרויקט.

ההספד הגאוני של ג'ון קליז בלוויה של צ'פמן:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ