דניאל קרייג ורייצ'ל וייז התחתנו בסתר

חתונת השניים הצליחה להישמר מהעין הפקוחה של הפפראצי - אולי בזכות הנסיון של קרייג כג'יימס בונד. השניים צפויים לככב יחד ב-"Dream House", סרט אימה בבימויו של ג'ים שרידן

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עכבר העיר אונליין

הנסיון בתחום הריגול עוזר: דניאל קרייג, שמכהן כבר במשך שני סרטים בתור ג'יימס בונד, ורייצ'ל וייז ("הגנן המסור") התחתנו בניו יורק ביום רביעי האחרון בנוכחותם של ארבעה אנשים בלבד, מבלי שכתבי הרכילות וצלמי הפפראצי למיניהם יגלו על כך. הנוכחים היו אלה, ביתו בת ה-18 של קרייג, הנרי, בנה בן ה-4 של וייז ושני חברים נוספים. השניים צפויים להפציע על המסך כזוג נשוי כבר ב-"Dream House" - סרט אימה בבימויו של ג'ים שרידן ("בשם האב").

הנסיון של קומנדר בונד עצמו בתחום הנישואים דווקא פחות ממבטיח: אשתו, טרייסי בונד, נרצחת ביום חתונתם ב"בשירות הוד מלכותה" על ידי ארנסט סטאברו בלופלד, אולי הנבל המזוהה ביותר עם הסדרה (טרוריסט בינלאומי המלטף תמיד חתול פרסי לבן). קרייג צפוי לשוב לתפקידו כ-007 ב"בונד 23", העתיד לצאת ב-2012 - שתהיה גם שנת ה-50 לסדרת הסרטים, ולהופיע כבר הקיץ בתפקיד הראשי ב"קאובויים וחייזרים" המדובר. הפרויקט הבא של וייז יהיה סרט הבא של טרנס מאליק ("עץ החיים"), שכבר צולם אך כרגיל, הפרטים לגביו נשמרים בסוד כמוס אף יותר מחתונתה עם קרייג.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ