קוונטין טרנטינו השלים את התסריט לסרטו החדש - קולנוע - הארץ

קוונטין טרנטינו השלים את התסריט לסרטו החדש

הסרט השמיני של הבמאי המהולל יהיה מערבון ספגטי בשם "Django Unchained", מחווה למערבון קאלט מ-1965. באחד התפקידים הראשיים ישחק כריסטוף וולץ, הזכור מ"ממזרים חסרי כבוד". וקיל ביל 3? חכו ל-2014

עמית קלינג, עכבר העיר אונליין
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
עמית קלינג, עכבר העיר אונליין

הסוכנות של קוונטין טרנטינו אישרה היום כי הוא סיים לכתוב את התסריט לסרטו הבא, השמיני בקריירה שלו, שיקרא "Django Unchained" - מערבון ספגטי, מחווה ל"ג'נגו", סרט הקאלט של סרגיו קורבוצ'י מ-1966, שגיבורו הוא אקדוחן הסוחב אחריו ארון קבורה בו הוא מסתיר מכונת ירייה. גם הבמאי היפני טאקשי מייקה צילם ב-2007 את הסרט "Sukiyaki Western Django", שהעביר את ההתרחשות לעיירה קטנה ביפן של המאה ה-17 או ה-18. טרנטינו עצמו הופיע בסרט בתפקיד אורח.טרנטינו כבר חשף מספר פרטים בעבר על "Django Unchained", בין השאר שהוא יצא לפני החלק השלישי של "קיל ביל" המתוכנן ל-2014. באחד מהתפקידים הראשיים יככב כריסטוף וולץ (הנס לנדה ב"ממזרים חסרי כבוד"), והעלילה תתמקד בעבד לשעבר שעוזר לגיבורו של וולץ להציל את אישתו מידי בעל מטע מרושע. אלו הם שני הפרויקטים הרשמיים היחידים כרגע בלו"ז של טרנטינו, למרות שכהרגלו הוא ציין מספר רעיונות בהם הוא משתעשע - ביניהם לצלם סרט ז'אנרי נוסף, הפעם בסגנון סרטי הגנגסטרים האלימים של שנות השלושים (נוסח "פני צלקת" המקורי, מ-1932).

כזכור, ב-2009 טרנטינו הוציא את "ממזרים חסרי כבוד", סרט אקשן העוסק בפלוגת חיילים יהודים (תחת פיקודו של סמל בריטי משופם - בראד פיט) ההופכים לאימת הנאצים, בין השאר בזכות הרגלם לקרקף את ההרוגים. הסרט, שהועמד לשמונה פרסי אוסקר, היה גם להצלחה הקופתית הגדולה ביותר של טרנטינו.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ