עכבר העיר אונליין

לאחר שלפני כשבועיים ארנולד שוורצנגר הודיע על חזרתו לעולם המשחק, כעת שבתום שתי כהונות כמושל קליפורניה הוא סיים את הקריירה הפוליטית שלו. כמו כן, הודיע השחקן שקיבל הצעות להשתתף ברימייקים או בסרטי המשך למותגים הקלאסיים שלו – "שליחות קטלנית", "הטורף" ו"הנרדף". בינתיים, טום ארנולד, חברו הטוב ושותפו של שוורצנגר לקומדיית האקשן המצוינת של ג'יימס קמרון מ-1995, "שקרים אמיתיים", סיפר בראיון לאתר MovieWeb שיתכן והפרויקט הבא של שוורצנגר יהיה דווקא "שקרים אמיתיים 2".

"שנינו קראנו את התסריט," סיפר ארנולד (טום, לא שוורצנגר). "כתבו אותו ג'יימס קמרון וג'ף איסטין (יוצר הסדרה "צווארון לבן"). (קמרון) לא יביים, אבל הוא יפיק... כל מה שאני יכול להגיד כרגע, אני יודע שארנולד ואני נעבוד ביחד."

אבל העניינים מסתבכים. שמועות על ההפקה של "שקרים אמיתיים 2" צצו שוב ושוב לאורך השנים, כאשר ככל הנראה נכתבו מספר תסריטים שנפסלו על ידי קמרון. בשנה שעברה פורסמו מספר ידיעות על אפשרות הפיכת "שקרים אמיתיים" לסדרת טלוויזיה. בינתיים, אתמול, שוורצנגר הודיע על השתתפותו בכנס MIPTV מדיה מרקט – כנס עסקי עבור תעשיית הטלוויזיה המתקיים מדי שנה במסגרת פסטיבל קאן. ההודעה אפופה מסתורין: נציגיו מסרו רק שהוא יכריז על השתתפותו ב"סדרת טלוויזיה בינלאומית". האם שני הדברים קשורים? ניתן יהיה לדעת רק ב-4 באפריל, עת יתקיים הכנס.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ