חדש על המסך: גל גדות חוזרת ל"מהיר ועצבני"

וגם: מייקל שאנון הוא רוצח חסר רחמים, שלוש אחיות אוסטרליות משמחות חיילי וייטנאם ובקרוב פנלופה קרוז במלחמות סרייבו

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

וין דיזל עדיין מעוצבן ב"מהיר ועצבני 6"

סדרת סרטי "מהיר ועצבני" מתחדשת בסרט שישי, שישיב גם הפעם את השחקנית הישראלית גל גדות אל המסך לצידם של וין דיזל, פול ווקר, דווין ג'ונסון ושלל כוכבי האקשן של המותג המכניס. גם ריהאנה לוהקה לשחק ב"מהיר ועצבני 6" בתפקיד הפאם-פאתאל המסוכנת.לאחר מעללי הסרט החמישי בסדרה, הפושע המקצועי דומיניק טורטו והצוות שלו הם עשירים, אבל הרישום הפלילי שלהם מונע מהם לשוב למולדתם. בעקבות ניסיונותיו לעצור אותם, סוכן שירות הביטחון לוק הובס מציע לצוות עסקה: הוא ייתן להם חנינה מלאה לכל פשעיהם, אם הם יעזרו לו לעצור ארגון שכירי חרב קטלני ומיומן. בראשותו של הארגון עומד הגאון הפלילי והאכזרי לטי אורטיז.

» "מהיר ועצבני 6" - מועדי הקרנה

הסרט שמסרב להיגמר. "מהיר ועצבני 6" (צילום מתוך הסרט)

אחד הרוצחים המקצועיים השטניים ביותר: "אייסמן"

"אייסמן" מציג את סיפורו האמיתי של ריצ'ארד קוקלינסקי (מייקל שאנון), בעל אוהב, אב מסור - וגם רוצח חסר רחמים. על פי הודאתו, קוקלינסקי היה אחד הרוצחים המקצועיים השטניים ביותר בהיסטוריה האמריקאית והוא לקח אחריות על 200 רציחות בשנות השבעים והשמונים, כעבד בשרות משפחת גמבינו.

"אייסמן" הוקרן בבכורה מקומית בפסטיבל חיפה וזאת לאחר הקרנות הבכורה בפסטיבלים של ונציה ושל טורונטו. ב"אייסמן" מככב מייקל שאנון, שבגיל מאוחר יחסית נהיה אחד השחקנים הלוהטים באמריקה, ובין השאר כיכב ב"חלון פנורמי", "סערת רוחות" וכמובן גם בסדרה "אימפריית הפשע".

» "אייסמן" - מועדי הקרנה

בעל אוהב, אב מסור - וגם רוצח חסר רחמים. "אייסמן" (צילום מתוך הסרט)

מביאות שמחה לחיילי וייטנאם: "האבנים הכחולות"

סרטו של ווין בלייר "האבנים הכחולות" מתרחש ב-1968. האחיות גייל, ג'ולי, סינת'יה ובת דודתן קיי תמיד חלמו להיות זמרות – החל מגיל צעיר ועד היום בו הן מחליטות לפתע לאזור אומץ ולצאת מהכפר האבוריג'יני שלהן ולהשתתף בתחרות כשרונות צעירים בבר נידח. באוסטרליה הגזענית של שנות ה-60 אין להן באמת סיכוי לזכות, אולם למזלן הרב, לאותו בר נקלע במקרה דייב – מוזיקאי אירי חסר מזל עם חוש הומור מוזר, חיבה יתרה לוויסקי ואהבה גדולה למוזיקה. דייב מזהה את הפוטנציאל הטמון בבנות ומתחיל לאמן אותן ויחד הם יוצאים להביא קצת אור, שמחה ומוזיקה לחיילי ארה"ב הלוחמים בוייטנאם.

» "האבנים הכחולות" - מועדי הקרנהתמיד חלמו להיות זמרות. "האבנים הכחולות" (צילום מתוך הסרט)

בקרוב: פנלופה קרוז במלחמות סרייבו ב"נולד פעמיים"

ג'מה (פנלופה קרוז), נשואה באושר ומגדלת את בנה המתבגר יחד עם בעלה השוטר באחת השכונות השלוות של רומא בסרט "נולד פעמיים". טלפון מפתיע, ממי שהיה פעם חבר קרוב, מחזיר אותה לעברה הרחוק ומוביל אותה לצאת למסע בסרייבו השכנה יחד עם בנה. 16 שנים קודם לכן, ג'מה הגיעה לראשונה לסרייבו כדי להשלים את לימודיה, אלא שמלחמות הבלקן שקרעו את מדינות יוגוסלביה המתפוררת, מאלצים את ג'מה להיפרד מדייגו (אמיל הירש), אהובה האמריקאי ואבי בנה ולעזוב את העיר המופגזת מבלי לדעת מה עלה בגורלו של אהובה. המסע לסרייבו, עיר גבול בין מזרח למערב המתאוששת עדיין ממלחמת האזרחים, מחזיר את ג'מה שנים לאחור, אל סיפור אהבתם העזה שלה ושל דייגו, אשר נתקל במהמורות כדרכן של אהבות אמת, ואל האירועים הכואבים שחוותה שם. אותו מסע גם גורם לה לבחון מחדש את כל שידעה על סרייבו ותושביה, על היסטוריה של המקום וההיסטוריה הפרטית שלה.

» "נולד פעמיים" - מועדי הקרנה

סיפור אהבה עזה. "נולד פעמיים" (צילום מתוך הסרט)

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ