חדש על המסך: פעם שלישית - האנגובר

החבורה עם החמרמורת שלא נגמרת חוזרת, פנלופה קרוז במלחמות סרייבו ו"תקוות גדולות" במהדורה מחודשת

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

החמרמורת שלא נגמרת: "האנגובר 3 – חוזרים לווגאס"

בניגוד לפורמט של שני הסרטים הקודמים, "האנגובר 3 – חוזרים לווגאס" מוותר מראש על נוסחת ה"סוממנו ואנחנו לא זוכרים מה קרה בלילה שעבר" ובמקום ללוות את אחד החברים לחתונה, פותח דווקא בלוויה. החברים, שהתמודדו בסרטים הקודמים עם חוויות נעימות יותר ופחות, כמו גנגסטרים אקסצנטרים, מייק טייסון ונמרים, מוצאים את עצמם שוב בלאס ווגאס, ומסתבכים הפעם עם ג'ון גודמן.

שני הסרטים הראשונים זכו להצלחת ענק בקופות. לאור הפופולריות העצומה, הוחלט שלא להחליף את הצוות המנצח ולהשיב את טוד פיליפס אל כסא הבמאי, ואת בראדלי קופר, אד הלמס, ג'סטין בארת'ה וזאק גליפיאנקיס לתפקידים הראשיים. הסרט החדש ישיב למסך גם את קן ג'ונג והת'ר גרהאם, ויתחדש גם במליסה מקארת'י ("מסיבת רווקות") שמפלרטטת בטריילר עם אלן (גאליפינקיס).

» "האנגובר 3 – חוזרים לווגאס" - מועדי הקרנהמתחיל בלוויה במקום חתונה. "האנגובר 3" (צילום מתוך הסרט)

פנלופה קרוז במלחמות סרייבו: "נולד פעמיים"

ג'מה (פנלופה קרוז), נשואה באושר ומגדלת את בנה המתבגר יחד עם בעלה השוטר באחת השכונות השלוות של רומא בסרט "נולד פעמיים". טלפון מפתיע, ממי שהיה פעם חבר קרוב, מחזיר אותה לעברה הרחוק ומוביל אותה לצאת למסע בסרייבו השכנה יחד עם בנה. 16 שנים קודם לכן, ג'מה הגיעה לראשונה לסרייבו כדי להשלים את לימודיה, אלא שמלחמות הבלקן שקרעו את מדינות יוגוסלביה המתפוררת, מאלצים את ג'מה להיפרד מדייגו (אמיל הירש), אהובה האמריקאי ואבי בנה ולעזוב את העיר המופגזת מבלי לדעת מה עלה בגורלו של אהובה. המסע לסרייבו, עיר גבול בין מזרח למערב המתאוששת עדיין ממלחמת האזרחים, מחזיר את ג'מה שנים לאחור, אל סיפור אהבתם העזה שלה ושל דייגו, אשר נתקל במהמורות כדרכן של אהבות אמת, ואל האירועים הכואבים שחוותה שם. אותו מסע גם גורם לה לבחון מחדש את כל שידעה על סרייבו ותושביה, על היסטוריה של המקום וההיסטוריה הפרטית שלה.

» "נולד פעמיים" - מועדי הקרנה

סיפור אהבה עזה. "נולד פעמיים" (צילום מתוך הסרט)

צ'ארלס דיקנס, גרסת 2013: "תקוות גדולות"

"תקוות גדולות" הוא עיבוד חדש לספרו הקלאסי של צ'ארלס דיקנס. סיפורו של הנער פיפ היתום המתגורר בבית אחותו הרגזנית וגיסו הנפח טוב הלב. מפגש מקרי של פיפ עם צמד אסירים נמלטים פותח בפניו שער לעולמה של החברה הגבוהה הלונדונית. הוא מנצל את מעמדו החדש בכדי לחזר אחר יורשת מפונקת בה הוא חושק עוד מימי ילדותו. כאשר האמת אודות מקורותיו והונו המסתורי נחשפים, ההשלכות חמורות.

» "תקוות גדולות" - מועדי הקרנה

סיפורו של הנער פיפ היתום. "תקוות גדולות" (צילום מתוך הסרט)

בקרוב: וויל סמית מככב עם בנו ב"העולם אחרי"

נחיתת אונס מותירה את הנער קיטאי ראיג (ג'יידן סמית) ואביו המיתולוגי סייפר (וויל סמית) לשוטט בכדור הארץ 1,000 שנים אחרי אירועים טראומתיים שכפו על האנושות לברוח בסרט "העולם אחרי". עם הפציעה הקשה של סייפר, קיטאי חייב לצאת למסע מסוכן כדי להזעיק עזרה, כשהוא עומד בפני שטח לא נודע, זני חיות מפותחות ששולטות כיום בכדור הארץ, ויצורים חייזרים בלתי ניתנים לעצירה שנמלטו במהלך ההתרסקות. האב ובנו חייבים ללמוד לעבוד ביחד ולבטוח אחד בשני אם הם רוצים סיכוי כלשהו לחזור הביתה.

» "העולם אחרי" - מועדי הקרנה

יצורים חייזרים בלתי ניתנים לעצירה. "העולם אחרי" (צילום מתוך הסרט)

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ