בר רפאלי תחסל את מבחוח

שמות חמים בקאסט הסרט "כידון": בר רפאלי מצטרפת, שי אביבי מחליף את שלמה בראבא וגם לירון לבו וריימונד אמסלם בעיבוד הקולנועי לחיסול מחמוד אל מבחוח

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

ליהוקים חדשים ל"כידון", דרמה על חיסול בכיר החמאס מחמוד אל מבחוח: בר רפאלי מצטרפת לקאסט, שי אביבי יחליף את שלמה בראבא. כפי שפורסם בעכבר העיר אונליין, הסרט "כידון" הוא קופרודוקציה ישראלית-צרפתית  בבימויו של עמנואל נקש ("חומר למחשבה"), עם צוות שחקנים עתיר שמות מוכרים כגון ששון גבאי, מנשה נוי, עמוס תמם וישראל קטורזה.

בינואר 2010, חיסול בכיר החמאס מחמוד אל מבחוח בדובאי היה נראה כמו קטע מסרט. עשרות סוכנים מחופשים חולשים על שדה התעופה, משתלטים על בית המלון, עושים פרצופים למצלמות האבטחה ומותירים מאחור אדמה חרוכה בדמות חמאסניק נטול רוח חיים ושערורייה בינלאומית בכיכובה של ישראל - שמעולם לא אישרה את מעורבותה בפרשה. 

שנתיים חלפו, והנה מגיע הסרט האמיתי. כעת נודע כי מהצד הישראלי של ההפקה גם בר רפאלי, שי אביבי, לירון לבו, ריימונד אמסלם וסלים דאו לוהקו לפרוייקט. מהצד הצרפתי של השולחן, השחקנים תומר סיסלי, ליונל אובלנסקי, קייב אדמס, אלודי אם והיפוליט ג'יררדוט יציעו פספקטיבה חדשה לפרשת הרצח.בחיסול מבחוח גרסת נקש המחסלים הם דגי רקק בעולם הפשע הישראלי - חברות נוכלים ישראלים וצרפתים ובהם האקר, זייפן תעודות וכמובן סטודנטית יפה ופתיינית. את דמות ראש המוסד יגלם ששון גבאי, שי אביבי ייכנס לנעלי יריבו המושבע - איש מוסד ותיק שאיבד את בכורתו והוזז לתפקיד משרדי אפור, ואילו הקומיקאי היהודי-צרפתי תומר סיסלי קיבל את התפקיד הראשי - רמאי שובר לבבות שעלה מצרפת לישראל.

הסרט מופק על ידי מיכאל שרפשטיין, משה ולאון אדרי, חברת ההפקה טופיה תקשורת והקו-פרודוסר מנואל מונז- Les Films Manuel Munz  . הצילומים צפויים להתחיל בישראל כבר באפריל, ולמסכים מבחוח יגיע בקיץ 2013.  

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ