נירית אנדרמן
נירית אנדרמן

השחקן דיוויד הרבור נשא אתמול (ראשון) את אחד הנאומים המלהיבים בטקס פרסי איגוד השחקנים האמריקאים, אבל הבעות הפנים של וינונה ריידר, המשחקת לצדו בסדרה Stranger Things, נהפכו עד מהרה ללהיט ויראלי.

ריידר הנרגשת הגיבה לנאומו הפוליטי הנלהב של עמיתה בשלל הבעות פנים אקספרסיביות במיוחד, ותמונות וסרטונים שתיעדו זאת הציפו את הרשתות החברתיות, זכו למספר גדול במיוחד של שיתופים וגררו אינספור שנינויות, בדיחות וממים. 

דף הפייסבוק "What's Trending" כתב לצד פרצופיה של ריידר: "מה שאנחנו מרגישים כרגע כלפי העולם". אחד הגולשים צייץ בטוויטר: "השחקנית המבריקה סיפקה סינופסיס של רגשות ביחס לשבוע הראשון של ממשל טראמפ". גולש אחר צייץ: "אני מרגיש שווינונה ריידר חוותה בשתי דקות כל תגובה רגשית שחוויתי במהלך השבועיים האחרונים". 

בנאומו אתמול הרבור שאב השראה מעלילת הסדרה הזוכה. "נילחם בבריונים. נגן על פריקים ודחויים. על אלה שאין להם בית. נעקוף את השקרים. נצוד מפלצות", אמר. "וכשאנחנו מפסידים אל מול הצביעות והאלימות האגבית של אנשים ומוסדות מסוימים, אנחנו — בסגנונו של צ'יף הופר (דמותו של הרבור בסדרה, נ"א) — נדפוק אגרוף בפרצופם של אנשים שמנסים להרוס את החלשים ומשוללי הזכויות והמודרים לשוליים".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ