"זולנדר 2" ו"באטמן נגד סופרמן" מובילים במירוץ לפרס הסרט הגרוע של השנה

המועמדים לפרס הראזי נחשפו, ושני ההמשכונים הנוראים מובילים עם מספר המועמדויות הגדול ביותר. גם דה נירו וג'וליה רוברטס בפנים, ובן אפלק - שבלעדיו לא יכול להתקיים טקס

איתן לשם, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
באטמן נגד סופרמן
איתן לשם, עכבר העיר

כרגיל, רגע לפני שהכוכבים הכי גדולים בעולם מצחצחים את השיניים שלהם כדי לחייך מאוזן לאוזן (כי היום יוכרזו המועמדויות לאוסקר), פורסמו המועמדים לטקס האלטרנטיבי של הוליווד - הראזי. פרס "פטל הזהב", כפי שהוא מכונה בעברית, מחולק ברצף מ-1981, ומוענק ליצירות ויוצרים גרועים במיוחד שעבודתם הייתה כה עלובה עד שלא נותר אלא להעניק להם פרס על כך. הפרס ניתן בכל שנה יום לפני טקס האוסקר, ומיותר לציין שאף "זוכה" לא מגיע לאסוף את הפרס. השנה שני סרטים מובילים את התחרות הצמודה ואין מנוס מכך שאחד מהם יניף בסוף הערב את הפרס (או יקלל בזעם בביתו וינסה ליטול את חייו הוא).

» אוסקר 2017 - כל מה שצריך לדעת» המנחים הכי מופרעים של האוסקר» הנאומים הגדולים של הטקס» ההפסדים והזכיות הכי הזויים של האוסקר» מדור סרטים בעכבר העיר

שני הסרטים שקיבלו את מירב המועמדויות הם "זולנדר 2" שמוביל עם לא פחות מתשע מועמדויות שונות, ומיד אחריו דולק "באטמן נגד סופרמן" האיום והנורא עם שמונה אפשרויות שונות לזכייה. שני הסרטים מועמדים לסרט הגרוע של השנה, כולל לרימייק/פריקוול/ריפ-אוף. את הרשימה משלימים יצירות המופת "סבא בהפרעה", "היום השלישי: התחדשות", "אקסודוס: אלים ומלכים" וסרט חצי תיעודי חצי נורא בשם "הילארי: הסיפור האמיתי של המפלגה הדמוקרטית".  זולנדר 2" גם זיכה את הבמאי והיוצר בן סטילר בשני מועמדויות אישיות, על בימוי ומשחק, וגם את שאר חברי הקאסט שלו, אוון ווילסון וקירסטן וויג. את רשימת השחקנים האיומים של השנה משלימים שני הכוכבים של סרט גיבורי העל שבו באטמן וסופרמן לא חברים אבל אחר כך הופכים לחברים (בן אפלק הוא יקיר הראזי) , ורוברט דה נירו, זוכה בשני פרסי אוסקר, על משחקו בקומדיה האווילית "סבא בהפרעה". את רשימת השחקניות הכי גרועות של 2016 מאיישות כמה שחקניות גדולות כמו ג'וליה רוברטס ("יום האם") ונעמי ווטס (על שני תפקידים - "Shut-In" ו-"מפוצלים"). את הרשימה משלימות מייגן פוקס ("צבי הנינג'ה"), בקי טרנר "(הילארי: הסיפור האמיתי של המפלגה הדמוקרטית") ו-שיילין וודלי ("מפוצלים"). 

טקס הפרסים הכי לא נוצץ בהוליווד יתקיים ב-25 בפברואר, יום לפני שהכוכבים הכי גדולים בעולם יצעדו על השטיח האדום ויחלקו פרסים לעצמם. חלק מהם יעשו את זה בליווי בושה קלה על כך שלקחו חלק בסרט גרוע במיוחד, כזה שהוציא אנשים תמימים לבית הקולנוע וגרם להם לאבד אמון בתעשיית הסרטים כולה.

רשימת המועמדים הגרועים המלאה:

הסרט הכי גרוע:"באטמן נגד סופרמן""סבא בהפרעה""אקסודוס: אלים ומלכים""זולנדר 2""היום השלישי: התחייה""הילארי: הסוד של המפלגה הדמוקרטית"

השחקן הכי גרוע:בן אפלקג'רארד באטלרהנרי קאווילרוברט דה נירודינש שה סוזהבן סטילר

השחקנית הכי גרועה:מייגן פוקסטיילר פריג'וליה רוברטסבקי טרנרנעמי ווטסשיילין וודלי

שחקנית המשנה הגרועה:ג'וליאן יוקייט הדסוןאורבי פלאזהג'יין סימורסלה וורדקריסטן וויג

שחקן המשנה הגרוע ביותר:ניקולס קייג'ג'וני דפוויל פארלג'סי אייזנברגג'ראד לטואוון ווילסוןהשילוב הגרוע ביותר:בן אפלק והנר קאווילג'וני דפ והתחפושת שלוטיילר פרי והפאה שלהבן סטילר ואוון ווילסון

הבמאי הגרוע ביותר:דינש סוזה וברוס שולבי – "הילארי: הסוד של המפלגה הדמוקרטית"טיילר פרי – "בו! האלווין משוגע"אלכס פרוייס – "אקסודוס: אלים ומלכים"זאק סניידר – "באטמן נגד סופרמן"בן סטילר – "זולנדר 2"

התסריט הגרוע ביותר:"באטמן נגד סופרמן""סבא בהפרעה""אקסודוס: אלים ומלכים""הילארי: הסוד של המפלגה הדמוקרטית""היום השלישי: התחייה""יחידת המתאבדים"

הפריקוול/רימייק/ריפ-אף הגרוע של השנה:"אליס מבעד למראה""באטמן נגד סופרמן""זולנדר 2""היום השלישי: התחייה""צבי הנינג'ה: מחוץ לצללים"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ