סינימה פרדיסו: קולנוע בוטיק חדש במתחם התחנה

בלי להתחכך בזרים, לשמוע "פרשני סרטים" אבל עם איכות הסאונד והאוכל של הקולנוע - מקום חדש מפגיש בין עולם הקריוקי והסרטים, לחווית צפייה לא שגרתית

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בית קולנוע
צילום: dreamstime

כל כך הרבה דברים יכולים להרוס בילוי שאמור להיות מושלם בבית הקולנוע. החל מחבורת ילדים שהחליטו שהמקום האידיאלי כדי להפיץ את תורת הפרחת הנפיחות שלהם הוא אולם סגור, עבור בבני האדם המוזרים שמרגישים צורך בלתי נשלט לדברר את הסרט לכל אורכו משל היו דוברי צה"ל בעיצומו של מבצע נחושת נחושה ועד לגברת ההיא שתתעקש להרים את כל השורה, בחושך ועשר דקות לתוך הסרט, רק כדי לשבת במקום שכתוב לה על הכרטיס. אבל מה היה קורה אם היו מנטרלים את כל רעשי הרקע? איך הייתה החוויה אם רק אתם, מי שאתם חפצים ביקרו והסרט שרציתם לראות היו מופיעים לכם בפריים? אולי היו קוראים למקום כזה "גן עדן", אלא שמתברר שיש כזה בית קולנוע וקוראים לו "מוביקס".

» אוסקר 2017 - כל הכתבות
» 
50 גוונים של סקס: 10 הסרטים הסקסיים
» "מאחורי המספרים": בנאליות מרגשת
» הנשים שולטות: העתיד הוורוד של הנשים
» כל הזוכים בפרסי הסאג
» "לה לה לנד" ועוד 14: המועמדים לאוסקר
» "אור ירח": כל הציפיות מתגשמות בלב

ככה נראה עתיד הקולנוע?

בית הקולנוע המיוחד והחדשני שנפתח לאחרונה במתחם התחנה בתל אביב, מציע מגוון אפשרויות לצפייה בסרטים וסדרות מתוך תפריט וי.או.די עשיר (כולל בקרוב סרטים שמוקרנים כעת במקביל בבתי הקולנוע "הרגילים") באותו חלל ובלי להפריע לכל האחרים. בודדים או קבוצות יכולות להשכיר חללים במקום ובאמצעות טכנולוגיה מיוחדת (על חלקה הבעלים גם רשמו פטנט עולמי) יכולים צופים רבים ליהנות מהסרט מבלי להפריע או להיות מופרעים על ידי שכניהם. את הסרט ניתן לשמוע בעזרת אוזניות מיוחדות שיוצרות חלל מרכזי שקט, ובמקביל יוצרות לצופה (או קבוצת הצופים) חופש להרעיש ככל רצונם.במקום ניתן לרכוש גם אוכל ושתייה, ובתפריט אפשר למצוא גם משקאות אלכוהוליים, בניגוד לכל בית קולנוע שפועל בארץ - שדרוג מיידי לחוויית הצפייה. לכבוד תקופת ההרצה של "בית הקולנוע הבוטיקי" כפי שקוראים לו הבעלים, יוצגו לציבור מחירים מיוחדים וזולים במיוחד כדי לשכנע את הקהל שהעתיד הקולנועי נמצא בנווה צדק. כניסה פלוס שתייה קלה תעלה לכם 10 שקלים בלבד, ובנוסף תחול הנחה של 25 אחוז על כל התפריט (אל תשכחו את האלכוהול). אז בפעם הבאה שתרצו ממש לראות סרט כמו שצריך - בחושך, מול מסך גדול, עם חברים ובאיכות מיטבית - אבל מחשבה על חיכוך עם זרים מבאסת אתכם, זכרו שיש בית קולנוע חדש בו כל החלומות על התייחדות עם הסרט באמת מתגשמים.

"מוביקס" - המרד 10, מתחם התחנה, תל אביב

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ