הצצה ראשונה ל"50 גוונים של אופל"

הסרט השני בטרילוגיית העונג והכאב מגיע למסכים, עם כל הקשירות והאנחות הכרוכות בכך - רגע לפני שהעולם מתמכר שוב, הנה קטע ראשון מ"50 גוונים של אופל"

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
50 גוונים של אופל
צילום: יח"צ

על ההיסטריה סביב טרילוגיית הספרים "50 גוונים של אפור" לא צריך להרחיב, אלא אם כן אתם נמנים על חבורה מצומצמת של לוחמים שנכנסו ליערות במהלך מלחמת העולם השנייה וחושבים שהנאצים עדיין מנהלים פה את העניינים. גם על הסרט הראשון שיצא, כולל הביקורות וההצלחה הקופתית, אין הרבה מה לחדש. אבל עם הסרט החדש "50 גוונים של אופל" שמגיע למסכים ביום חמישי הקרוב, אפשר כבר להרגיש את המתח המיני עולה לרמה אחרת.

» אוסקר 2017 - כל הכתבות
»
50 גוונים של סקס: 10 הסרטים הסקסיים
» "מאחורי המספרים": בנאליות מרגשת
» הנשים שולטות: העתיד הוורוד של הנשים
» כל הזוכים בפרסי הסאג
» "לה לה לנד" ועוד 14: המועמדים לאוסקר
» "אור ירח": כל הציפיות מתגשמות בלב

ב"50 גוונים של אופל" מנסים כריסטיאן גריי ואנה סטיל למסד את הקשר שלהם, משימה מעט קשה כשזה מגיע לחולה-מין חולה שליטה ואישה מאוהבת קשות. אנה מתנהגת כמו הבחור המצוי שמגיע למועדון חשפנות ומתאהב בחשפנית, ואומרת לעצמה "אני אציל אותו". יהיה לה קשה, היא תילחם בכל השדים (ובעיקר השדות) מעברו אבל בסופו של דבר זהו סיפור אהבה והוא ייגמר, כידוע, כשהאהבה תמיד מנצחת. הסרט הראשון הכניס בקופות למעלה מחצי מיליארד דולר והפך את הכוכבים שלו, דקוטה ג'ונסון וג'יימי דורנן, לכוכבים עולמיים. אבל לא מספיק לראות כיצד השניים התאהבו, או איך הם הצליחו להפוך פטיש מיני למיינסטרים עולמי, צריך לדעת האם הם הצליחו, למרות כל הקשיים, להישאר ביחד ולהפוך את התשוקה שהציתה אש במיליונים מרחבי העולם, מגיעה גם עם תקווה לאהבה. 

בקטע הקטן מתוך הסרט, שיצא כפינוק מיוחד למעריצים, נראים אנה וכריסטיאן בדרך לעוד סשן מהנה. הפעם הם מתחילים אותו במסעדה והוא משכנע אותה להגשים את חלומו של כל גבר - לתת לו את התחתונים שלה. מכאן הדרך קצרה לפעילות מינית במעלית, בואכה סקס בחדר מלון. לפניכם הקטע, אך מצורפות אליו שתי אזהרות צפייה - אתם לא נראים כל כך סקסיים במהלך החיזור שלכם, וצפייה בקטע מובילה לדחף עז לראות את ההמשך. תבלו.

מי לובש את התחתונים בבית? הצצה ל"50 גוונים של אופל":

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ