ג'ימי קימל: "קלייד זרק את בוני מתחת לאוטובוס"

מנחה טקס האוסקר ניסה להסביר מה לעזאזל קרה שם בין המעטפה הנכונה לזאת שהולידה את הפיאסקו. על הדרך הוא יורד על מאט דיימון, מהלל את דנזל וושינגטון ומסביר למה כמעט הכניס את וורן ביטי לכלא

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אוסקר 2017

יממה אחרי הפיאסקו שכלל קשיש מבולבל, מפיקים נרגשים על הבמה ומעטפה אחת לא נכונה - ניסה מנחה האוסקר ג'ימי קימל להסביר את מה שקרה באמת ברגעים המאוד מבלבלים שאחרי ההכרזה (הלא נכונה) על הסרט הטוב ביותר. במונולוג הפתיחה של תכנית הלייט נייט שלו "ג'ימי קימל לייב" פירט המנחה את השתלשלות האירועים מנקודת מבטו, שניה אחרי שניה. "מזל שדנזל היה שם", רמז קימל לעובדה שדנזל הוא לא בדיוק אנושי אלא חצי-אל בעיני רבים, "כי הוא סימן לי לפנות לבארי ג'נקינס, במאי "אור ירח" שעמד מאחורי". קימל כינה את סוף הטקס כ"גרוע ביותר מאז הסיום של 'אבודים'" ואת הפעולה של וורן ביטי, שהגיש את המעטפה הלא נכונה לפיי דנאווי כ"בוני זרק את קלייד מתחת לאוטובוס".

» אוסקר 2017 - כל הזוכים והמפסידים
» השמלות הלוהטות של השטיח האדום
» "אור ירח": הצצה עדינה לנפש האדם
» מדור סרטים בעכבר העיר

עוד סיפר קימל שהוא התכונן לקטע הסיום של הטקס כשהוא ישוב ליד הנמסיס שלו, מאט דיימון. "יש לומר זאת בקול ברור - מאט דיימון הוא הלוזר של הערב", התבדח המנחה כשהוא ממשיך לרכב על גלי הריב הכי מטופש-גאוני של השניים (החלקים הכי טובים של האוסקר נסובו סביב הסכסוך הדמיוני והקורע הזה). "חיכיתי שהמנחה יגיע לעשות סדר בהמולה, ואז נזכרתי שאני המנחה", הוסיף והבהיר לכל את גודל הבלבול האדיר שאחז בהפקה באותן כמעט ארבע דקות מביכות.

לא רק קימל התייחס לאירועי "ההכרזה שלא הייתה", גם נשיאה ה-45 של ארצות הברית, "הדונלד" הגיב לפאדיחה. "התקלה קרתה בגלל שהמארגנים היו מפוקסים בי, ולכן לא שמו לב", הגיב בצניעות המאפיינת אותו. בתקשורת האמריקנית חיפוש האשמים עדיין נמצא בשיאו ואחרי שוורן ביטי נוקה מאשמה (למרות שלא מהחשדות בגין הכשלתה של שותפתו להגשת הפרס), עכשיו מתרכזים שם באיש המעטפות שנתפס מצייץ בטוויטר דקות לפני האירוע, ועל פי החשדות לא היה מפוקס. ובחזרה לקימל - "האמת? פשוט ניסיתי שלא לצחוק אז עמדתי שם בין מפיקים של שני סרטים, שאף אחד לא יודע מי זה מי שם. הבעיה מתחילה בכך שהיו מעטפות אמיתיות ומעטפות גיבוי - כאילו אמרו לעצמם 'בואו נעשה את זה קצת יותר מבלבל'". לאור הרייטינג הצונח בהתמדה (32 מיליון, המספר הכי נמוך בהיסטוריה) עדיף שחברי האקדמיה יתרכזו בגימיקים, כי אחרת בעוד כמה שנים ישאר רק זיכרון רחוק מהטקס הנוצץ שנקרא "אוסקר".

"מזל שהיה את דנזל" - ההסבר של קימל לאירועי האוסקר:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ