הסרט "מי יאהב אותי עכשיו?" של תומר וברק הימן נרכש להפצה בידי נטפליקס

הסרט התיעודי, על סער מעוז, נשא HIV שעזב את הקיבוץ הדתי שגדל בו, עבר ללונדון ואז חזר להתעמת עם עברו ועם משפחתו, יעלה בסוף השבוע בבתי קולנוע בבריטניה

איתי שטרן
איתי שטרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
"מי יאהב אותי עכשיו?"
"מי יאהב אותי עכשיו?"צילום: איתי רזיאל

הסרט התיעודי "מי יאהב אותי עכשיו?" של תומר וברק הימן נרכש להפצה בידי נטפליקס שתפיץ אותו לשידור בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה וניו זילנד. בעבר רכשה נטפליקס סרטים ישראליים תיעודיים ובהם "פרינסס שואו" של עידו הר "אוריינטד" של ג'ייק וייזנפלד לצד סדרות דרמה ישראליות כמו "פאודה" ו"בני ערובה".

תקציב הפקת ורכישת התוכן של נטפליקס ב–2016 היה שישה מיליארד דולר. רוב התקציב מושקע בהפקות מקור של החברה בעוד שמאות מליוני דולרים מופנים לטובת רכש של סדרות וסרטים מרחבי העולם. האחים הימן עתידים לקבל מהמכירה עשרות אלפי דולרים.

"מי יאהב אותי עכשיו", שהופק בשביל ערוץ 8 של הוט, מתמקד בסער מעוז, נשא HIV שעזב את הקיבוץ הדתי שגדל בו ועבר ללונדון. במשך הסרט חוזר מעוז לישראל, אחרי כמה שנים בבריטניה, ומתעמת עם עברו ועם משפחתו, כחלק מהליך של קבלה עצמית והשלמה. בארץ הוקרן הסרט בכמה בתי קולנוע ונמכרו לו כ–40 אלף כרטיסים.

הסרט ייצא בסוף השבוע הקרוב בבריטניה. השקה חגיגית לציון פתיחת ההקרנות תתקיים בקולנוע "ברביקן" בלונדון ולאחריה תהיה שיחה עם היוצרים וכוכבי הסרט לצד הופעה של "מקהלת הגברים הגאים של לונדון" שמעוז היה חבר בה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ