סוף לסיפור: סרטי האסונות הטובים ביותר

לכבוד עליית הסרט "קולוסאל" בכיכובה של אן הת'אוויי, חזרנו אל סרטי האסונות הגדולים בהיסטוריה. מזומבים ועד אסטרואידים, מברוס וויליס ועד סת' רוגן - הוליווד אובססיבית לגבי סוף העולם

איתן לשם, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
קולוסאל
איתן לשם, עכבר העיר

"רציתי להרוס משהו יפה" אומר אדוארד נורטון לטיילר דרדן (ולמעשה לעצמו) אחרי שפירק את פניו של מסכן צעיר באחת הסצנות הכי מוכרות של סרט הקאלט "מועדון קרב". הרצון לראות משהו יפה שנהרס והופך למכוער מול עינינו הוא כנראה מה שהפך את ז'אנר סרטי האסונות לכל כך פופולארי - האפשרות לראות איך הכל נהרס ובכל זאת לשמור על מרחק ביטחון מהמושב בבית הקולנוע. הוליווד מפלרטטת עם האסון - משריפה ועד השמדת האנושות - כמעט מראשיתה ונותנת לאנשים מכל העולם אפשרות לראות כיצד יראה סוף העולם, מאחר ורובם לא יזכו לראות זאת במציאות. השבוע עולה למסכים "קולוסאל", בכיכובם של אן הת'וואי וג'ייסון סודייקיס, שמתאר את חייה ההרוסים של צעירה אמריקאית שמגלה כי בינה לבין יצור שמשמיד ברגעים אלה את העיר הקוריאנית, סיאול, יש קשר מטריד ולא ברור.

"קולוסאל" - לצפייה בטריילר:

לכבוד הסרט החדש שמאפשר לנו לראות שוב עיר שמושמדת על ידי יצור מפחיד, חזרנו אל סרטי האסונות הגדולים ביותר. על פי כמות הסרטים שנעשו בנושא הזה אפשר לחשוב שהאנושות כמעט מפנטזת על היום בו תחדל מלהתקיים, ומאחר ונרשמו כבר לא פחות משבע מקרים של השמדת כללית בכדור הארץ הפנטזיה הזאת עוד תתממש. בינתיים זה קורה רק בסרטים לשמחתנו.

» "המומיה": הקיץ הגיע ובגדול
» "טופאק": מלא התלהבות ונטול כישרון
» "וונדרוומן": גדות מושלמת, הסרט לא
» "המעגל": הרבה כוכבים, מעט סרט
» מלך הכיף: 7 סיבות לאהוב את זאק אפרון

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ