נשאר הילד: ילדי הפלא של הוליווד אז והיום

במקום שיעורי בית הם קיבלו מיליונים ובמקום חיים נורמלים המתינו להם לרוב מכוני גמילה. לקראת "ספיידרמן: השיבה הביתה" והכוכב הינוקא שלו בדקנו איך הכוכבים-ילדים של פעם נראים היום

איתן לשם, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ספיידרמן: השיבה הביתה
איתן לשם, עכבר העיר

בזמן שפשוטי העם למדו למבחן במתמטיקה או התכוננו להכתבה באנגלית, הם התסגרו בטריילר הפרטי שלהם ושיננו טקסטים לסצינה הקרובה. כשנערים רגילים פוצצו חצ'קונים מול המראה, הם הביטו בעצמם על שערי המגזינים החשובים בעולם. ובשעה שילדי כל העולם שלחו ביד רועדת פתק לצד השני של הכיתה עם שאלה אחת "רוצה להיות חברה שלי?", הם קיבלו מכתבי הערצה מכל העולם (כולל כמה מכתבי איום קריפיים במיוחד). "ילדי הפלא", הילדים-כוכבים של הוליווד שהפכו למיליונרים בגיל טיפש-עשרה, הם מושא הערצה עולמי מחד ונושא מחקר על השפעת אור הזרקורים על בני נוער מאידך - אבל תמיד היו על המסך.

"ספיידרמן: השיבה הביתה" - לצפייה בטריילר:

השבוע מגיע "ספיידרמן: השיבה הביתה" עם טום הולנד כנער-העכביש. הולנד נכנס לחליפת גיבור העל בגיל 17 בלבד, והתפרסם כבר בגיל 11. זאת הזדמנות מצוינת להיזכר בכמה מהכוכבים הגדולים-קטנים הכי גדולים שהיו להוליווד להציע, ולבדוק מה קורה איתם (ובעיקר איך הם נראים) היום. ההיא שהתמכרה לסמים וההוא שהתחנן לבמאי מוערך ללהק אותו, מלאונרדו דיקפריו ועד דרו ברימור - ככה נראים היום ילדי הפלא של אתמול. 

» 10 הפסקולים הגדולים בהיסטוריה
» "בייבי דרייבר": מזיע ממאמץ
» "משמר המפרץ": מזל שיש את זאק אפרון
» "קולוסאל": לא כל המפלצות רעות
» "כמעט מפורסמת": ככה עושים זאת נכון

"ספיידרמן: השיבה הביתה" - איפה ומתי לראות?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ