מנוער או באגרוף: איזה סוכן חשאי אתם?

לקראת עליית "קינגסמן: מעגל הזהב" חזרנו אל כמה מגדולי סוכני החרש בקולנוע - מג'יימס בונד עד אוסטין פאוורס. אז האם אתם שותים מרטיני או ערק? ומה זה אומר על הזהות האמיתית שלכם? שחקו וגלו

איתן לשם, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
קינגסמן
"קינגסמן" חוזר לחיינו עם סוכנים אמריקאיים חדשים. "קינגסמן: מעגל הזהב"צילום: יח"צ

אנחנו הרי מכירים את החיים של הסוכנים החשאיים. בסוף היום הם חוזרים לבית המעוצב שלהם, משחררים את העניבה, מוזגים לעצמם קוניאק מכלי זכוכית ומיד מתפנים להיאבק עם המחסל שממתין להם בחדר השינה, ובחלוף שתי דקות - להדק את העניבה ולהתיישב לשתות את המשקה. אבל אנחנו גם יודעים שאלה לא החיים האמיתיים של הסוכנים חסרי השם שמתסובבים ברחבי העולם, ושהם בכלל לא לובשים חליפות אלא בגדי טניס (קריצה קריצה, מבחוח מבחוח, אין עלינו אין עלינו). למרות הידיעה שמדובר בחיים מסוכנים, שדורשים הקרבה אישית קשה (מוות או ויתור על חיי משפחה), חייו של הסוכן החשאי עדיין מעבירים בכל אדם שפוי רטט של התרגשות. אולי זה בגלל הטיסות התכופות, אולי בגלל העובדה שאתה תמיד יודע משהו שאלה מסביבך לא יודעים, ואולי זה בכלל הרצון המוזר לשאול מה אתה יכול לעשות עבור המדינה שלך.

"קינגסמן: מעגל הזהב" - לצפייה בטריילר:

» עד כמה אתם מכירים את הקולנוע הישראלי?
» הסרטים הכי טובים שלא זכו באופיר
» שי אביבי ניצח את החמישייה הקאמרית
» "הפיתוי": סופיה קופולה בשיאה
» "געגוע": כמעט טוב מאוד

בסופ"ש הבא מגיע אלינו סרט ההמשך ל"קינגסמן: השירות החשאי", להיט הקיץ המפתיע מ-2014, "קינגסמן: מעגל הזהב". הפעם נאלצים חברי סוכנות הביון הכי סודית ביקום לנדוד ממושבם הבריטי, זכר להשמדת הארגון על ידי אויבים מבפנים, ולשתף פעולה עם חבריהם האמריקאים. שם הם פוגשים סוכנים שמשתמשים בלאסו במקום במטריה בריטית ושחקנים כמו ג'ף ברידג'ס, צ'אנינג טאטום והאלי בארי שיצטרפו לקאסט המרשים ממילא של קולין פירת', מייקל סטרונג וטרון אדגרטון (שלאחרונה נודע שיגלם את רובין הוד בעיבוד מחודש). הסרט הראשון הפציץ בקופות קצת יותר מ-400 מיליון דולר, והפך מיד לקאלט. האם הסרט השני יעמוד בציפיות? עד שהשאלה הזאת תתברר אתם מוזמנים לגלות איזה סוכן חשאי אתם - אלגנטי או עממי, מתוחכם או שכונתי, מוערך או פח הפחים? הרי אף אחד הוא לא מה שהוא אומר שהוא, אז אולי אתם בכלל לא אתם? מה?!

"קינגסמן: מעגל הזהב" - איפה ומתי לראות?

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ