ג'פרי ראש דוחה את ההאשמות כלפיו ל"התנהגות בלתי ראויה"

חברת ההפקה "סידני תיאטר" הודיעה כי קיבלה תלונה נגד השחקן זוכה האוסקר בזמן שהשתתף בהפקה של "המלך ליר". לטענת ראש, החברה סירבה למסור לו את פרטי המקרה

גרדיאן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ג'פרי ראש
ג'פרי ראש, ספטמבר השנה. לא ידע על עצם החקירה נגדוצילום: Richard Shotwell/אי־פי

השחקן האוסטרלי זוכה האוסקר ג'פרי ראש פירסם היום (חמישי) הודעה לתקשורת לפיה הוא דוחה את ההאשמות ל"התנהגות בלתי ראויה" מצדו בזמן הפקה של "המלך ליר" של "סידני תיאטר קומפני".

ראש מסר כי "ברגע שנודע לי על התלונה נגדי התקשרתי להנהלה הבכירה ב'סידני תיאטר קומפני' וביקשתי הבהרות לגבי התלונה. הם סירבו לזרות אור על פרטי המקרה". לטענת עורך הדין של ראש, מרשו כלל לא מכיר את התלונה שהוגשה נגדו ואינו יודע על מה מדובר. "באווירה הציבורית הנוכחית, 'התנהגות בלתי ראויה' יכולה להיות התעללות, בריונות או כל דבר שמן הראוי לגנות אותו", מסר עורך הדין. "אלה נושאים שדורשים דיון גלוי, אולם עד לנקודת הזמן הנוכחית, מר ראש או נציגיו לא קיבלו מידע מהחברה לגבי התלונה. במלים אחרות, אין בידנו כל פרטים לגבי נסיבות או טענות כלשהן שאנו יכולים להגיב עליהן".

דוברת "סידני תיאטר קומפני" מסרה ל"דיילי טלגרף" האוסטרלי, שפירסם לראשונה את הפרשה, כי "החברה קיבלה תלונה לפיה ג'פרי ראש נקט בהתנהגות בלתי ראויה לאחר שתם הקשר בין החברה לשחקן. בזמן שהתלונה הוגשה, לפני 21 חודשים, המתלונן/ת ביקש לטפל בנושא בחשאיות ולא לערב בחקירה את מר ראש". בדומה להודעה לעיתונות של ראש, גם מהודעת החברה לא ברור אופי התלונה נגד השחקן.

ראש שיתף פעולה מספר פעמים בעבר עם "סידני תיאטר קומפני", והופיע בהפקה של "המלך ליר" בין נובמבר 2015 לינואר 2016. בשנת 1997 זכה באוסקר על תפקידו בסרט "ניצוצות".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ