איתמר זהר
איתמר זהר

ג'יימס פרנקו התראיין אתמול (שלישי) בתוכנית של סטיבן קולבר והכחיש את הטענות של אלי שידי שלפיהן הטריד אותה מינית. "הדברים שיוחסו לי אינם מדויקים, אבל אני תומך בכל אדם שמשמיע את קולו אחרי שהושתק, כי במשך זמן רב לא היה יכול לדבר על כך".

כשפרנקו עלה לבמה בטקס גלובוס הזהב בתחילת השבוע, כדי לקבל את פרס השחקן הטוב ביותר בסרט מוזיקלי/קומי על תפקידו ב"חי בסרט", צייצה שידי, שכיכבה בעבר בסרט "מועדון ארוחת הבוקר: "ג'יימס פרנקו הרגע זכה. בבקשה לעולם אל תשאלו אותי למה עזבתי את תעשיית הקולנוע והטלוויזיה".

בציוץ נוסף כתבה: "כריסטיאן סלייטר וג'יימס פרנקו חולקים שולחן בגלובוס הזהב. MeToo#". 

שידי מחקה את הציוצים זמן קצר לאחר מכן, אבל שתי נשים אחרות חשפו בטוויטר כי פרנקו תקף או הטריד אותן. "איזו סיכת TIMESUP# חמודה יש לך ג'יימס פרנקו", צייצה ויולט פיילי. "זוכר את הפעם שדחפת את הראש שלי במכונית לכיוון הפין החשוף שלך, והפעם ההיא שאמרת לחברה שלי להגיע לחדר המלון שלך כשהיתה בת 17? אחרי שכבר תפסו אותך עושה את זה לבת 17 אחרת?".

גולשת אחרת, שרה טידר-קפלן, כתבה: "מטרידן קטינות דוחה, שלבש סיכה של TIMESUP לאירוע המטומטם הזה, והוליווד אפילו לא עימתה אותו עם הצביעות שלו". 

פרנקו התארח בתוכנית של קולבר שעות ספורות אחרי ש"ניו יורק טיימס" ביטלו ערב בהשתתפו, בעקבות העדויות על הטרדות מיניות מצדו.

לדבריו, "אין לי שום מושג מה עשיתי לשידי, אני לא מבין מה יש לה נגדי ולא יכול לדבר בשמה". הוא עבד עמה לאחרונה כשהשתתפה בהצגה שביים והועלתה באוף ברודווי ב-2014.

בנוגע לעדויות של נשים אחרות אמר: "אני גאה על כך שבחיים שלי אני לוקח אחריות על דברים שאני עושה. מה שנאמר עלי אינו נכון".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ