נירית אנדרמן
נירית אנדרמן

"רובוטריקים: האביר האחרון" ו"חמישים גוונים של אופל" מחזיקים במספר המועמדויות הגבוה ביותר לפרסי ראזי — פרסים המוענקים מדי שנה בהוליווד, יום אחד לפני טקס האוסקר לכישלונות הקולנועיים המפוארים ביותר של השנה החולפת.

הסרט האחרון בסדרת "רובוטריקים" מועמד לתשעה פרסי ראזי, וביניהם לסרט הגרוע ביותר, לתסריט הגרוע, השחקן הגרוע (מארק וולברג) והבמאי הזוועתי (מייקל ביי). ואילו סרט ההמשך של "חמישים גוונים של אפור" מועמד לשמונה פרסים, וביניהם פרס הסרט הרע, סרט ההמשך הגרוע ביותר, השחקנית האיומה (דקוטה ג'ונסון) והשחקן הרע (ג'יימי דורנן).

"הנרטיב כל כך מקוטע ולא נהיר שיש רגעים שהוא על גבול האוונגרד" | קראו ביקורת על "הרובטריקים" 

"גרסה חיוורת, סטרילית וקצת יותר בוטה של 'אשה יפה'" | קראו ביקורת על "חמישים גוונים של אופל" 

על פרס הסרט הגרוע ביותר יתמודדו מול שני הסרטים האלה גם "משמר המפרץ", "אימוג'י: הסרט" ו"המומיה". מול דקוטה ג'ונסון מתחרות בין היתר על פרס השחקנית הגרועה גם ג'ניפר לורנס על הופעתה ב"אמא!", ואמה ווטסון על משחקה ב"המעגל". מול וולברג ודורנאן יתמודדו על פרס השחקן הגרוע גם טום קרוז ("המומיה"), ג'וני דפ ("שודדי הקאריביים: נקמתו של סלזאר"), וזאק אפרון ("משמר המפרץ").

בקטגוריות הפרס של שחקני ושחקניות המשנה שהציגו הופעות גרועות להפליא מככבים השנה, בין היתר, קים בסינג'ר (חמישים גוונים של אופל), גולדי הון ("באמאשל'ך"), סוזאן סרנדון ("אמהות רעות 2: לשרוד את החג"), וכן ראסל קרואו ("המומיה"), מל גיבסון ("גבר גבר 2"), חוויאר ברדם (על הופעה בשני סרטים, "שודדי הקאריביים" ו"אמא!"), ואפילו השחקן המוערך — בדרך כלל — אנתוני הופקינס, בזכות הופעתו בסרט "רובוטריקים: האביר האחרון".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ