אלון רוזנבלום נבחר לנהל את סינמטק חולון

רוזנבלום, שהיה מנהל התוכנית בסינמטק, יחליף את רוני מהדב־לוין

נירית אנדרמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נירית אנדרמן

אלון רוזנבלום יכהן מתחילת מארס כמנהל סינמטק חולון ויחליף בתפקיד את רוני מהדב־לוין. כך הודיעה היום הנהלת הסינמטק, שהוא אחד ממוסדות המדיטק. רוזנבלום נבחר במכרז פומבי, על ידי ועדת איתור שבחרה בו פה אחד מבין עשרות מועמדים.

רוזנבלום, בן 50, הוא בוגר ביה"ס לאמנויות "קאמרה אובסקורה". הוא היה מנהל התוכניות של סינמטק חולון, ערך והגיש תוכניות ופינות קולנוע בערוץ 1 ובערוץ 2, ושימש כמבקר וכתב קולנוע במשך יותר מ–20 שנה. הוא גם ערך את אתר "סרט" בעשור הראשון לקיומו וייסד את האתר Multiverse העוסק בקולנוע, טלוויזיה וקומיקס.

אלון רוזנבלום
אלון רוזנבלוםצילום: ללא קרדיט

ועדת האיתור שבחרה ברוזנבלום לתפקיד כללה את מנכ"ל המדיטק דני וייס, מנכ"ל סינמטק ת"א לשעבר אלון גרבוז, ומנכ"ל מוזיאון הילדים ויו"ר תאגיד השידור הציבורי "כאן" גיל עומר.

רוזנבלום מסר: "אני מלווה את סינמטק חולון בעשר שנות קיומו ומימיו הראשונים. כמנהל וביחד עם צוות הסינמטק, נמשיך את החיבור שבין עולם הקולנוע לקהל הנאמן שגדל עם השנים, אך גם נפתח אופקים לקהלים חדשים, מטרות חדשות ומיזמים מרגשים. אמנות הקולנוע וחווית הצפייה הייחודית מספקות צוהר לעולם של רגש, עולם של אידיאות ולעולם אנושי מורכב, לעתים שמח ולעתים עצוב, ממש כמו החיים עצמם".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ