סרט ישראלי שלישי יוצג בפסטיבל טרייבקה

"מכתב אהבה למ"מ שלי" של עטרה פריש, העוסק במפקדת טירונים המקבלת מכתב אהבה מאחת החיילות, יתמודד בתחרות הסרטים הקצרים של הפסטיבל. עוד יציגו בו השנה הבמאיות קרן בן רפאל ("אין בתולות בקריות") והגר בן אשר ("נשים מתות מהלכות")

נירית אנדרמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
מתוך "מכתב אהבה למ"מ שלי". בדרך לטרייבקה
מתוך "מכתב אהבה למ"מ שלי". בדרך לטרייבקה
נירית אנדרמן

"מכתב אהבה למ"מ שלי", סרטה של עטרה פריש, ישתתף בתחרות הסרטים הקצרים של פסטיבל טרייבקה. סרטה של פריש, סטודנטית בבית הספר לקולנוע באוניברסיטת תל אביב, הוא אחד מ–55 סרטים קצרים מ–22 מדינות, שנבחרו מתוך 4,754 סרטים מרחבי העולם שניגשו לתחרות. 40 אחוז מהסרטים בוימו על ידי נשים.

סרטה של פריש מספר על מפקדת טירונים מסורה בצה"ל (בגילומה של גילי בית הלחמי), המקבלת מאחת החיילות שלה מכתב אהבה מסתורי. החשד שהמכתב אינו אותנטי, מעמת אותה עם הדילמה שבין דבקות בכללי המשמעת הצבאיים, לבין הכמיהה שלה להרגיש, ולו לרגע אחד — נאהבת.

מתוך "מכתב אהבה למ"מ שלי". סיפור אהבה נשי
מתוך "מכתב אהבה למ"מ שלי". סיפור אהבה נשיצילום: מתוך הסרט "מכתב אה

הסרט, שאורכו 19 דקות, הופק במסגרת פרויקט "גיבורה" — סרט באורך מלא המאגד יחד חמישה סרטים קצרים שיצרו חמש במאיות והופק בבית הספר לקולנוע על שם סטיב טיש באוניברסיטת תל אביב, בניהולן האמנותי של מיכל ויניק ומיה דרייפוס. בימים אלה מעבדת פריש, שכיהנה כמנהלת הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים, את "מכתב אהבה למ"מ שלי" לסדרת טלוויזיה.

אוהבים קולנוע? בואו לדבר, להמליץ ולקבל המלצות בקבוצת הפייסבוק שלנו

פריש תהיה הבמאית הישראלית השלישית שתציג סרט בפסטיבל טרייבקה השנה. קרן בן רפאל תציג בתחרות הבינלאומית שלו את סרטה "אין בתולות בקריות", ואילו הגר בן אשר תציג את סרטה "נשים מתות מהלכות".

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ