איתמר זהר
איתמר זהר

השחקנית אסיה ארג'נטו, שהתפרסמה כאחת ממובילות Me Too#, טוענת כי בניגוד למה שדווח בחודש שעבר כי היא לא תקפה מינית את השחקן ג'ימי בנט, אלא להיפך.

באוגוסט חשף "ניו יורק טיימס" כי ארג'נטו שילמה בחשאי 380 אלף דולר לבנט, אחרי שהאשים אותה בתקיפה מינית ב-2013. הוא היה אז בן 17 והשניים שהו יחד במלון בקליפורניה, שבה גיל ההסכמה המותר לקיום יחסי מין הוא 18. ארג'נטו הכחישה תחילה את המיוחס לה, אבל אחר כך הודתה ששכבה עם בנט. "לא ידעתי שהוא קטין עד שהוא תבע אותי", ניסתה לומר אז להגנתה, "הנער החרמן הזה קפץ עלי". 

עם זאת בהודעה שפירסם אתמול עורך דינה החדש, מארק ג'יי הלר, נאמר בין השאר כי ארג'נטו היתה בעצמה קורבן של תקיפה מינית בידי בנט. בנוסף, היא מבקשת לוודא כי בנט, כיום בן 22, לא יקבל את 130 אלף הדולרים הנותרים מבין 380 אלף דולר. על ההסכם לתשלום, אמרה כבר בחודש שעבר, חתמה רק אחרי שאנתוני בורדיין, שהיה בן זוגה, דחק בה לעשות זאת. בורדיין שם קץ לחייו ביוני האחרון.

בראיון באתר "יו-אס-אי טודיי" אתמול (רביעי) אמר הלר כי "ארג'נטו לא משתמשת במושג אונס, אלא תקיפה מינית" בנוגע למה שהיה בינה לבין בנט. כשנשאל על כך שיש תצלום סלפי שפורסם בתקשורת ובו נראים השניים מאושרים יחד, ענה הלר "אני לא בטוח בנוגע לתצלום. אני בודק את העניין בעצמי". הוא סבור כי בנט מכר את התצלום לאתר TMZ.

בהודעה שפירסם הלר צוין גם כי ארג'נטו רוצה להוביל תנועה חדשה של Me Too# שבה "קולם של הקורבנות, גם אלה שהעבר שלהם אינו נקי מחשדות לפלילים, צריך להישמע". 

בתחילת השבוע הודיעה רשת סי-אן-אן כי פרקים בהשתתפות ארג'נטו בתוכנית האוכל של אנתוני בורדיין "Parts Unknown" לא יהיה זמינים לצפייה בסטרימינג. קודם לכן הודחה השחקנית מצוות השיפוט של הגרסה האיטלקית של "אקס פקטור".

ארג'נטו התפרסמה ברחבי העולם באוקטובר שעבר, אחרי שהיתה בין הנשים שהתראיינו בתחקיר ב"ניו יורקר" ובו טענו כי המפיק הארווי ויינשטיין אנס אותן.

בחודש מאי השנה, בטקס הסיום של פסטיבל קאן, עלתה לבמה, כדי להעניק פרס וחשפה כי ויינשטיין אנס אותה בקאן ב–1997. "זה היה שדה הציד שלו", אמרה אז. "אפילו הערב יושבים ביניכם כאלה שעדיין צריכים לשלם על הפשעים שביצעו". 

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ