הארץ
פרנסס מקדורמנד וג'ואל כהן
פרנסס מקדורמנד וג'ואל כהן. שיתוף פעולה נוסף בין בני הזוגצילום: רויטרס
הארץ

פרנסס מקדורמנד ודנזל וושינגטון ישתתפו בעיבוד קולנועי חדש למחזה השייקספירי "מקבת". את הסרט יביים בעלה של מקדורמנד, ג'ואל כהן, על פי תסריט פרי עטו. לא ידוע עדיין אם אחיו, איתן כהן, ישתף עמו פעולה. המפיק הוא סקוט רודין, שעבד בעבר עם האחים כהן על סרטיהם "ארץ קשוחה", "אומץ אמיתי" ו"בתוך לואין דייוויס".

הטרגדיה של ויליאם שייקספיר עובדה לראשונה לקולנוע ב-1948, בסרטו של אורסון ולס. באחרונה הוצגה על האקרנים בסרטו של ג'סטין קורזל מ-2015, בכיכובם של מייקל פסבינדר ומריון קוטיאר. לפי אתר "אינדיוייר", הצילומים לעיבוד של כהן יושלמו עד סוף השנה הנוכחית.

מקדורמנד זכתה בשני פרסי אוסקר בזכות הופעותיה בסרטים "שלושה שלטים מחוץ לאבינג, מיזורי" מהשנה שעברה ו"פארגו", בבימוי האחים כהן, מ-1996. וושינגטון זכה אף הוא בשני פרסי אוסקר: על "יום אימונים מסוכן" מ-2001 ו"גלורי" מ-1989.

השניים שיחקו בעבר גם בעיבודים אחרים למחזות של שייקספיר, על המסך ועל הבמה. וושינגטון גילם את דמותו של יוליוס קיסר בהפקה בבורדווי ב-2005, והופיע בתפקיד דון פדרו בקומדיה הרומנטית "מהומה רבה על לא דבר", שביים קנת בראנה ב-1993. מקדורמנד גילמה ב-2016 את ליידי מקבת בהפקה של תיאטרון ברקלי.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ