איתי שטרן
איתי שטרן
גל גדות. ממשיכה לחזק את מעמדה בהוליווד
גל גדות. ממשיכה לחזק את מעמדה בהוליוודצילום: MARIO ANZUONI/רויטרס
איתי שטרן
איתי שטרן

השחקנית גל גדות תפיק ותככב בסרט שיעסוק בחסידת אומות העולם אירנה סנדלר, חברת מחתרת גטו ורשה שהצילה אלפי ילדים בזמן ששהתה בגטו ורשה. סנדלר נתפסה על ידי הגסטאפו בשנת 1943, עברה עינויים אך לא חשפה את פרטיהם של הילדים שהצילה, על ידי הענקת זהויות מזויפות שאיפשרו להם לחמוק מהגטו. את התסריט לסרט יכתוב ג'סטין יואל גילמר ("הארי האפט") והוא יופק עבור "וורנר", תחת חברת ההפקה "פיילוט ווייב" שהקימו גדות ובעלה, ירון ורסאנו.

"כמפיקים, אנחנו רוצים להביא אל המסך סיפורים שהיוו השראה עבורנו בחיים", אמרה גדות לאתר "דדליין" האמריקאי אודות סרטה העתידי. "אנחנו נקדם תוכן ופרספקטיבות של אנשים וסיפורים ייחודיים, שיבקשו להצית את הדמיון". פרויקט נוסף עליו עמלה חברת ההפקה של השניים הוא My Dearest Fidel, ובו יובא סיפור אהבה בין פידל קסטרו לעיתונאית אמריקאית.

מדובר בפרויקט נוסף של גדות, ההולכת וצוברת תאוצה בהוליווד. היא צפויה לככב בסרט השני בסדרת "וונדר וומן" שייצא בקיץ 2020, ובאוגוסט פורסם כי היא תגלם גם את דמותה של השחקנית והמדענית פורצת הדרך הדי לאמאר במיני סדרה של רשת "שואוטיים". את הסדרה הזו כותבת שרה טרים, שותפתו של חגי לוי לכתיבת הסדרה "הרומן".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ