כתב אישום חדש נגד הארווי ויינשטיין בגין תקיפה מינית

המפיק לשעבר, המרצה 23 שנות מאסר בניו יורק, מואשם כי נגע באשה בניגוד לרצונה בשנת 2010. זהו האישום השלישי נגד ויינשטיין בתיק המתנהל נגדו בלוס אנג'לס

איתי שטרן
איתי שטרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארווי ויינשטיין
איתי שטרן
איתי שטרן

לאחר שהורשע בחודש פברואר בגין אונס ותקיפה מינית וקיבל עונש מאסר בן 23 שנים, עומד עתה הארווי ויינשטיין בפני אישום נוסף של תקיפה מינית. על פי ההודעה אתמול (שישי) של משרד התובעת המחוזית בלוס אנג'לס, ויינשטיין נגע באשה בניגוד לרצונה בשנת 2010, תוך שנגע בעצמו באופן מיני בזמן שהשניים שהו במלון בבוורלי הילס.

על פי כתב האישום, "ויינשטיין נגע מרצונו ושלא כחוק באברים מוצנעים של הקורבן בזמן שהיא הוחזקה במקום שלא מרצונה, זאת כדי להביא את ויינשטיין לגירוי ולסיפוק מיני".

זהו האישום השלישי נגד ויינשטיין בתיק המתנהל נגדו בלוס אנג'לס. לדברי התובעת המחוזית, ג'קי לייסי, שני אישומים נוספים ירדו מן הפרק בגלל ששתי הקורבנות סירבו להעיד בבית המשפט על שאירע להן.

הפרקליטות בלוס אנג'לס הגישה בקשה למדינת ניו יורק ובה היא מבקשת להעביר את ויינשטיין מהכלא שבו הוא מרצה את עונשו בית, בקרבת העיר באפלו, ללוס אנג'לס. בגלל התפשטות נגיף הקורונה, בו נדבק גם ויינשטיין, לא ברור מתי תתאפשר העברתו. אם יורשע ויינשטיין גם במשפט בקליפורניה, הוא עשוי לקבל עונש של עד 29 שנות מאסר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ