ששון גבאי מועמד לשחקן הטוב ביותר באוסטרליה

ה"אוסקר" של האזור הפאסיפיק אסיאתי, מתקיים ביוזמת ממשלת קווינסלנד, אוסטרליה. הוא מחולק זו השנה החמישית, ונועד לקדם את תעשיית הקולנוע של מדינות באזור זה

נירית אנדרמן
נירית אנדרמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נירית אנדרמן
נירית אנדרמן

ששון גבאי, כוכב הסרט "בוקר טוב אדון פידלמן", מועמד לפרס השחקן הטוב ביותר בטקס פרסי הקולנוע הפאסיפיק-אסיאתיים (ASIA PACIFIC SCREEN AWARDS). טקס זה, ה"אוסקר" של האזור הפאסיפיק אסיאתי, מתקיים ביוזמת ממשלת קווינסלנד, אוסטרליה. הוא מחולק זו השנה החמישית, ונועד לקדם את תעשיית הקולנוע של מדינות באזור זה.

באזור, הכולל 70 מדינות ובהן גם ישראל, מתגוררים 60% מאוכלוסיית העולם ונוצרים בו מחצית מהסרטים בתעשייה הבינלאומית. מטרת הטקס לקדם את יוצרי הקולנוע הפועלים במדינות אלה, את תרבותן ואת הקולנוע שנוצר בתחומן. הזוכים נבחרים על ידי חבר שופטים בינלאומי, לפי קריטריונים של מצוינות קולנועית והאופן שבו הם מייצגים נאמנה את מקורותיהם התרבותיים.

טקס APSA שבו יוכרזו הזוכים בתחרות, יתקיים ב-24 בנובמבר באוסטרליה. "בוקר טוב אדון פידלמן", שביים יוסי מדמוני, לפי תסריט מאת ארז קו-אל, מספר על רסטורטור קשיש של רהיטים עתיקים (גבאי), שלאחר מות שותפו נאלץ להילחם על הסדנה שלו, העומדת בפני סגירה. את הסרט, הפיק חיים שריר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ