עכבר העיר

ערפד על הספה: צללים אפלים בשנת 1752 ג'שוע, נעומי קולינס ובנם ברנבס עוזבים את ליברפול באנגליה כדי להתחיל חיים חדשים באמריקה, בסרט צללים אפלים של טים ברטון. אבל אפילו האוקיינוס לא היה מספיק גדול כדי להפריד ביניהם מקללה מסתורית שרודפת את המשפחה. לאחר 20 שנה העולם, או לפחות העירה קולינספורט שבמיין, נמצא לרגליו של ברנבס (ג'וני דפ). ברנבס הוא ראש אחוזת קוליננוד: עשיר, בעל כוח ונער שעשועים מושבע. או לפחות הוא היה כזה, עד שעשה את הטעות החמורה מכל: הוא שבר את ליבה של אנג'ליק בראוצ'רד (אווה גרין), מכשפה בכל מובן המילה. אנג'ליק מטילה עליו קללה, הופכת אותו לערפד וקוברת אותו באדמה. לאחר 200 שנה, ברנבס משוחרר בטעות מהקבר, ויוצא לעולם של 1972. הוא חוזר לאחוזה שלו, רק כדי לגלות שהיא הפכה לחורבה. הוא מגלה שהצאצאים של המשפחה הסתדרו קצת יותר טוב ממנו, אך עדיין כל אחד מבני המשפחה שומר סוד אפל. אם הבית קוראת לפסיכיאטרית (הלנה בונהם קרטר) לחיות עם המשפחה ולפתור את צרותיה.» צללים אפלים - מועדי הקרנהצללים אפלים - הטריילר:

יוסי בלי ג'אגר: הסיפור של יוסי

10 שנים אחרי יוסי וג'אגר יוצא סרט ההמשך - הסיפור של יוסי. עלילת הסרט, שפתח את פסטיבל טרייבקה היוקרתי, מתמקדת בדמותו של יוסי – המגולם על ידי אוהד קנולר – 10 שנים לאחר שליאור אהובו נהרג בלבנון. בעשור שחלף מאז יוסי הפך לרופא, אך פצעי הטראומה מסרבים להתאחות. עולמו של יוסי כולל את נינה, אחות רוסייה המאוהבת בו, ואת מוטי הרופא, שעובר גירושים ומבקש לסחוף אותו אל תוך סערת חייו. עלילת הסרט מפגישה את יוסי עם אמו של ג'אגר, וגם מזמנת לו אהבה חדשה (עוז זהבי). את התסריט כתב איתי סגל, ונבחרת השחקנים כוללת גם את ליאור אשכנזי, אורלי זילברשץ ואולה שור. את המוזיקה המקורית המלווה את הסרט כתבה הזמרת קרן אן.» הסיפור של יוסי - מועדי הקרנההסיפור של יוסי - הטריילר:

הדור הבא של הוליווד: למה לצפות כשאתם מצפים

למה לצפות כשאתם מצפים היא קומדיה רומנטית עטורת כוכבים דוגמת ג'ניפר לופז, קמרון דיאז, אליזבת בנקס, דניס קוויד, צ'ייס קרופורד כריס רוק ועוד. הסרט מבוסס על סדרת ספרי הכנה להריון, שמכרו עשרות מיליוני עותקים ברחבי העולם. למה לצפות כשאתם מצפים עוקב אחר גורלותיהם המצטלבים של כמה זוגות, השונים מאוד זה מזה אבל חולקים דבר אחד משותף: כולם מצפים ללידת ילדיהם, וכולם מגלים כי תשעת החודשים האלו יביאו עליהם הרפתקאות לא צפויות. חלקם תיכננו את ההריון וחלקם הופתעו ממנו, חלקם מצפים רק לילדים וחלקם בו בזמן גם לנכדים, אבל בסופו של דבר, כולם באותה הסירה.» למה לצפות כשאתם מצפים - מועדי הקרנה

למה לצפות כשאתם מצפים - הטריילר:

אהבת בין הלולים: הנותנת הנותנת הוא סרטה הראשון של הגר בן-אשר, שהוקרן בפסטיבל קאן ונמכר להפצה מסחרית במספר מדינות באירופה. בן-אשר כתבה וביימה אותו, וגם מככבת בו בעצמו בתפקיד הראשי. תמר (בן-אשר), בת 35, מנהלת את הלול של המושב, ומנהלת מערכות יחסים מיניות עם כמה מהגברים שבו. תמר היא גם אימן של מיקה ונעה. בנות 10 ושש, שנחשפות לאותה פעילות, בלי שיהיו להן הכישורים להתמודד עם כך. שי הוא וטרינר בן 38, בן מושב לשעבר, החוזר על מנת למכור את בית אמו המתה. הוא ותמר נפגשים. הם מתאהבים. זה קסום ומלא פוטנציאל. עת מתפתח הרומן, הוא חוזר לגור בבית נעוריו, לצידן של שלוש הנשים. הם הולכים ומתקרבים. המשפחה מתגבשת. תמר עושה כמיטב יכולתה להדוף ולוותר על גבריה. בשעה שנחשף שי לעיניי גבריה, תמר נאחזת שוב בצורך הזה שלה בהם — בהגדרת זהותה, בחוסר. החוסר עולה על הקיים, והיא חוזרת לדרכה. שי יודע. וסולח. סליחתו מעוררת בה שנאה, השולחת אותה להתאכזר בו עוד, ולקיים אל מול עיניו את אותו חטא בגידה. ככל שתמר מתרחקת משי, כך היא גם בורחת מבנותיה. אחריות היום יום עוברת לידיו. תמר נסערת מרגשות האשם שסוף סוף הולמים בה. אין לה ברירה כבר אלא לפעול. היא לא יכולה עוד להתעלם.» הנותנת - מועדי הקרנההנותנת - הטריילר:

לוחמי קומנדו משחקים במלחמה: אקט של גבורה אקט של גבורה הוא סרט פעולה יחיד במינו. העלילה מספרת על יחידה של חייל הים האמרקאי בשם "אריות חיל הים", במבצע סודי לחילוץ סוכנת CIA. הסוכנת נשבתה במהלך מבצע לחיסול רשת טרור מסואבת שמתכננת פיגוע טרור גדול על אדמת ארצות הברית בכל מחיר. המאפיין הייחודי בסרט הוא העובדה שכל האנשים שמשחקים כחברי היחידה הם חיילים פעילים של "אריות הים" ועלילת הסרט שנכתבה על ידי קורט ג'ונסטאד ("300") מבוססת על מבצעים אמתיים של "אריות הים". לצידם של החיילים שמופיעים בסרט משחקים רוזלין סנצ'ז ואמיליו ריוורה.» אקט של גבורה - מועדי הקרנהאקט של גבורה - הטריילר:

הילדים של אמילי ווטסון: תפוזים ושמש מרגרט המפריס היא עובדת סוציאלית מהעיר נוטינגהם שחשפה סקנדל במימדים בינלאומיים. היא גילתה שממשלת בריטניה הגלתה ילדים עניים למדינות כמו קנדה ואוסטרליה. לילדים הובטחו חיים מאושרים של "שמש ותפוזים", אך במציאות קיבלו חיי ייסורים ועבודת פרך במוסדות שנויים במחלוקת. הסרט תפוזים ושמש מבוסס על סיפורה האמיתי של המפריס, אותה מגלמת אמילי ווטסון.» תפוזים ושמש - מועדי הקרנהתפוזים ושמש - הטריילר:

להרוג את השליח: השליחים 2 גו'ן רולינס מוטרד מאוד עקב כשלונו בגידול שדה התירס. משאבת המים לא תקינה, לא מאשרים לו לקנות באשראי דשן, ובנוסף לכל זה להקת עורבים החלה להשתלט על שדה התירס שלו. לאחר שג'ון מחליט לגרש את העורבים בעצמו, הוא ניגש אל האסם לקחת כלי שיעזור לו ואז ארון הכלים נופל וחושף דלת. בפנים מתגלה דחליל שיעמיד את ג'ון ומשפחתו המתפרקת במבחן בסרט השליחים 2.» השליחים 2 - מועדי הקרנההשליחים 2 - הטריילר:

בקרוב: גברים בשחור 3 חוזרים אחורה בזמן הסוכן ג'יי (ויל סמית) והסוכן קיי (טומי לי ג'ונס) חוזרים. בזמן בסרט גברים בשחור 3. ג'יי כבר הספיק לראות כמה דברים לא שגרתיים ב-15 שנותיו בארגון, אבל שום דבר, אפילו חוצנים, לא מביך אותו כמו השותף המאופק שלו. אבל כשחייו של קיי וגורל כדור הארץ מונחים על כף המאזניים, הסוכן ג'יי חייב לחזור אחורה בזמן כדי לסדר את העניינים, לפני שיהיה מאוחר מדי. ג'יי מגלה שיש סודות ביקום שקיי מעולם לא גילה לו, סודות שנחשפים כאשר הוא פוגש את הסוכן קיי בצעירותו (ג'וש ברולין), ונאלץ להציל אותו, את הסוכנות ואת עתיד האנושות. הסרט מוצג בתלת מימד.» גברים בשחור 3 - מועדי הקרנהגברים בשחור 3 - הטריילר:

כתבות מומלצות

BW אמזון רחפנים 256

החבילה מתעכבת: למה הרחפנים של אמזון עוד לא סיפקו את הסחורה

קראק פאי הקלאסי של גוז' ודניאל

משחקים עם קראק פאי: ארבעה מתכונים לעוגה הממכרת

פרויקט הרצל 138

סוף סוף יש סיבה לעצור ולהביט בבית הבאר ברחוב הרצל

הדרך הקלה והטובה ביותר להימנע מקרני השמש היא להפחית את החשיפה הישירה

מה ההבדל בין כתמי שמש לנמשים ומה גורם להם?

אבישי בן-חיים

ל"ישראל השנייה" מגיע דיון רציני יותר, ובעיקר כזה שמבוסס על אמת

כתבות שאולי פספסתם

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן

בניין דירות בחולון

לקחתם משכנתא בחודשים האחרונים? גם אתם כבר שילמתם על עליית הריבית

"כשבאנו לקבל משכנתא לרכישת הבית, התברר שהבעיה לא פשוטה כלל"

הריבית במשק מזנקת – מה כדאי לעשות עם ההלוואות שלקחתי?

המשווקים של פוליסות החיסכון הם סוכני הביטוח, שנהנים מעמלות שמנות

"הציעו לי להעביר את החיסכון מאלטשולר. האם כדאי לי?"