רון הווארד וג'יי ג'יי אברהמס יעבדו סרט ישראלי למסך הגדול

סרט הפנטזיה "כל מה שיש לי" מאת קרן מרגלית נרכש על ידי חברת ההפקות של אברהמס במטרה להפיק לו גירסה הוליוודית, רון הווארד יביים

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

גאווה ישראלית: שניים מהשמות הבכירים ביותר בהוליווד ישתפו פעולה בהפקה של סרט קולנוע המבוסס על סרט טלוויזיה ישראלי.

ג'יי ג'יי אברהמס ("פליסיטי", "אבודים", "סטאר טרק") ורון הווארד ("אפולו 13", "נפלאות התבונה", "צופן דה וינצ'י", "משפחה בהפרעה") יהפכו את "כל מה שיש לי", סרט טלוויזיה של קרן מרגלית ששודר כאן ב-2002, לסרט הוליוודי המיועד למסך הגדול. חברת ההפקה של אברהמס, "Bad Robot", רכשה את הזכויות לסרט והוא עצמו ישמש כמפיק, בעוד הווארד יישב על כס הבמאי.

"כל מה שיש לי", ששודר בערוץ 2 לפני כעשר שנים במסגרת פרויקט "מראות אישה" של טלעד, הוא סרט פנטזיה העוסק בחיים שלאחר המוות. במרכזו סיפורה של אישה שמקבלת את האופציה לבחור בין להמשיך לעולם הבא לאחר שחיה חיים עשירים ומלאים, או לחזור להיות צעירה ולהתאחד עם אהובה שנפטר מתאונה בגיל צעיר - אבל לאבד את כל זכרונותיה מהחיים שבנתה לעצמה לאחר מותו.

בגירסה הישראלית כיכבו ירדן בר כוכבא, לאה שלנגר, סילביה טששניבסקה, נתן כוגן, יגאל נאור ועמית דרורי. כאמור, הסרט בוים על ידי התסריטאית קרן מרגלית, שיצרה בין היתר את הסדרה "פלפלים צהובים" וכתבה לסדרות "בטיפול" ו"חטופים".

טרם ידוע מי יככב בגירסה ההוליוודית לסרט, או אילו שינויים יבוצעו בתסריט.