חדש על המסך: צדים ענקים על המסך הגדול

ג'ק מנסה להציל את העולם מהענקים, האחים כהן בקומדיה על אמנות אימפרסיוניסטית, סרט אנימציה על האדם הפרה-היסטורי ועוד סרטים חדשים

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

עוד אגדה חוזרת בעיבוד מודרני: "ג'ק וצייד הענקים"

"ג'ק צייד הענקים" היא אגדה מודרנית. אחרי שנים של שלום ששרר בין בני- האדם לענקים היחסים מתערערים, כאשר חקלאי צעיר מוביל משלחת ל"ממלכת הענקים" בתקווה להציל את הנסיכה שנחטפה. ג'ק (ניקולס הולט) הוא חוואי צעיר שבטעות פתח את המעבר בין עולם בני האדם לעולם הענקים. כאשר הוא מגלה כי הנסיכה איזבל (אלינור טומלינסון) נחטפה ונלקחה אל הצד השני הוא מחליט לצאת בעקבותה ולחלץ אותה מידי הענקים. אך כפי שניתן לדמיין, הדבר מיד יתגלה כלא פשוט בכלל. ג'ק צריך לחדור אל עולמם של הענקים, ולהלחם נגדם כמעט במו ידיו. הענקים מצידם, מחליטים לנצל את ההזדמנות ולכבוש בחזרה את העולם שפעם היה שלהם. אם הם יצליחו, גורל האנושות יהיה מוטל בספק.

את הסרט ביים בראין סינגר, שאחראי לכמה משוברי הקופות הגדולים ביותר בהוליווד, כמו: "החשוד המיידי", "אקסמן", "סופרמן חוזר" ו"וולקירי".» "ג'ק צייד הענקים" - מועדי הקרנהגורל האנושות מוטל בספק. "ג'ק וצייד הענקים" (צילום מתוך הסרט)

האחים כהן חוברים לקמרון דיאז: "נוכלת בהזמנה" הארי דין (קולין פירת') הוא מומחה עולמי לאמנות אימפרסיוניסטית, אבל הבוס שלו, חובב אמנות מולטי מיליונר (אלן ריקמן) לא רק שלא מעריך את כישוריו, אלא טורח להשפילו ולהעמידו באור מגוחך בכל הזדמנות אפשרית. בשל כך, ביחד עם גנרל בריטי בדימוס ורוכבת רודיאו טקסנית (קמרון דיאז), הם הוגים תכנית גאונית, איך למכור לבוס ציור מזוייף של מונה, ב"מחיר מבצע" של 20 מיליון פאונד בלבד. התכנית אמנם גאונית, אבל הביצוע שלה - הרבה פחות.

"נוכלת בהזמנה" היא קומדיה פרועה על פי תסריט של האחים כהן, המהווה גרסה מחודשת ללהיט קלאסי בו כיכבו במקור מייקל קיין ושירלי מקליין.

» "נוכלת בהזמנה" - מועדי הקרנהתכנית גאונית, הביצוע - הרבה פחות. "נוכלת בהזמנה" (צילום מתוך הסרט)כשאוייבים מתאחדים למטרה משותפת: "פאנץ' 119" "פאנץ' 119" הוא סרטו השני של הבמאי והתסריטאי ארן קריבי. הסרט מתמקד ביחסים בין הבלש מקס לוינסקי והפושע לשעבר ג'ייקוב סטרנווד. בנו של ג'ייקוב מעורב בשוד שנכשל וחייב לשוב ללונדון ממקום מחבואו. זה נותן למקס הזדמנות נוספת לתפוס את האדם שהוא תמיד רדף אחריו, אדם שהשפיל וצילק אותו ריגשית ופיזית. שני האנשים במסלול התנגשות, נתקלים בקונספירציה גדולה יותר ששניהם יצטרכו לפתור כדי לשרוד.» "פאנץ' 119" - מועדי הקרנה הכל חלק מקונספירציה גדולה יותר. "פאנץ' 119" (צילום מתוך הסרט)

אנימציה פרה-היסטורית: "הקרודים"

הסרט "הקרודים" הוא קומדית הרפתקאות פרה-היסטורית. זהו סרט אנימציה חדש מבית היוצר של "הדרקון הראשון שלי". העלילה עוקבת אחרי עולמה של המשפחה הראשונה כשהם יוצאים למסע של פעם בחיים, כשהמערה שתמיד הגנה עליהם מפני סכנה נהרסת. הקרודים מטיילים לאורך נוף מרהיב עין, ומגלים עולם חדש נהדר מלא ביצורים מופלאים- ונקודת המבט שלהם משתנה לעד.» "הקרודים" - מועדי הקרנהעולם חדש נהדר מלא ביצורים מופלאים. "הקרודים" (צילום מתוך הסרט)

בקרוב: סודרברג שט במחוזות האי-שפיות עם "תופעות לוואי" אמילי, בחורה עם היסטוריה של דיכאון והפרעות נפשיות, מצפה לשחרור של בעלה מרטין מהכלא. אחרי פגישה עם פסיכולוג היא מתחילה לקחת כדור מסתורי לטיפול בחרדה, ואכן, מצבה משתפר פלאים - בהתחלה. לאחר כמה זמן הכדורים שאמילי לוקחת מתחילים להשפיע עליה בצורה לא צפויה וגורמים לתופעות לוואי הרסניות. כשרצח מתרחש, כל הנוגעים בדבר עומדים בפני כמה החלטות הרות גורל. אך האם הכל הוא באמת כפי שהוא נראה?

"תופעות לוואי" הוא מותחן פסיכולוגי עוצר נשימה ופרובוקטיבי בבימויו של סטיבן סודרברג הסרט סוחף את הצופה דרך שורה של תגליות מרעישות, עד הסיום המדהים.» "תופעות לוואי" - מועדי הקרנההאם הכל הוא באמת כפי שהוא נראה? "תופעות לוואי" (צילום מתוך הסרט)