חדש על המסך: סודרברג במחוזות האי-שפיות

וגם: סטפני מאייר חוזרת למסך הגדול עם סאגת חייזרים, אודרי טוטו בסיפור עוצמה נשית, צ'אנינג טאטום נלחם למען האנושות עם כוח המחץ וג'ים סטורג'ס וקירסטן דאנסט ברומן בלתי אפשרי

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

סודרברג שט במחוזות האי-שפיות: "תופעות לוואי" אמילי, בחורה עם היסטוריה של דיכאון והפרעות נפשיות, מצפה לשחרור של בעלה מרטין מהכלא. אחרי פגישה עם פסיכולוג היא מתחילה לקחת כדור מסתורי לטיפול בחרדה, ואכן, מצבה משתפר פלאים - בהתחלה. לאחר כמה זמן הכדורים שאמילי לוקחת מתחילים להשפיע עליה בצורה לא צפויה וגורמים לתופעות לוואי הרסניות. כשרצח מתרחש, כל הנוגעים בדבר עומדים בפני כמה החלטות הרות גורל. אך האם הכל הוא באמת כפי שהוא נראה?

"תופעות לוואי" הוא מותחן פסיכולוגי עוצר נשימה ופרובוקטיבי בבימויו של סטיבן סודרברג הסרט סוחף את הצופה דרך שורה של תגליות מרעישות, עד הסיום המדהים.» "תופעות לוואי" - מועדי הקרנההאם הכל הוא באמת כפי שהוא נראה? "תופעות לוואי" (צילום מתוך הסרט)

שובה של סופרת "דמדומים": "גוף מארח" על רקע סיומה של סאגת דמדומים של סטפני מאייר, מיהרו בהוליווד להכריז על עיבוד קולנועי ל"גוף מארח", רומן מדע בדיוני נוסף פרי עטה שיצא לאור ב-2008. הספר עוסק בגזע של חייזרים שמחליטים לאכלס את כדור הארץ באמצעות השתלטות על גוף בני האדם וגירוש הנפש המקורית מתוכו. אחת מבנות האדם מסרבת להתפוגג וממשיכה לחיות בתוך גופה יחד עם החייזרית שהחליפה אותה. הזיכרונות שהיא חולקת עמה, ובראשם סיפור אהבה סוער מעברה, גורמים לחייזרית להתאהב בבן האנוש ולצאת לחפש אחריו. על בימוי הפרויקט הופקד אנדרו ניקול ("מה קרה בגטקה"), ובתפקידים הראשיים ניצבים סירשה רונאן ("האנה"), דיאן קרוגר ("ממזרים חסרי כבוד") ומקס איירונס ("ירח אדום"). הסרט צפוי להיות ראשון בטרילוגיה.» "גוף מארח" - מועדי הקרנה סיפור אהבה סוער. "גוף מארח" (צילום מתוך הסרט)

אודרי טוטו בפרץ העצמה נשית: "תרז"

אודרי טוטו חוזרת למסך בסרטו של אחד מגדולי במאי צרפת, קלוד מילר, שהלך השנה לעולמו.

טוטו מגלמת את תרז, צעירה אריסטוקראטית אשר נולדה לעולם של איפוק וקבלת מרות חברתית, הנישאת בנישואי הסדר. עד כאן לכאורה מדובר בסיפור מוכר וידוע, אבל ההמשך מפתיע בחיוניותו ועוצמתו. מ"רומן אצילים" גולש הסרט לסיפור של ניסיון רצח, של אשמה, של עוצמה נשית ושחרור, המגיעים בדרך נועזת ולא צפויה.

» "תרז" - מועדי הקרנהניסיון רצח, אשמה, עוצמה נשית ושחרור. "תרז" (צילום מתוך הסרט)צ'אנינג טאטום וכוח המחץ: "ג'י איי ג'ו: סוגרים חשבון" "ג'י איי ג'ו: סוגרים חשבון" הוא המשך לסרט מ-2009. בסרט הנוכחי ברוס וויליס ודווין ג'ונסון מצטרפים לצ'אנינג טאטום. את הסרט מביים ג'ון מ.צ'ו שביים את "סטפ אפ" 2 ו-3.

זרטן, האויב הגדול של כוח המחץ ושל העולם בכלל, מצליח לתמרן את הממשלה האמריקאית, להפליל את כל חברי יחידת העילית בפשעים נגד המדינה שלא ביצעו, וגם לחסל חלק מהם. עתה, חברי היחידה שניצלו מן ההתקפה של זרטן, חייבים להתאחד ולהשיב לו מלחמה. אמנם כעת אין להם מספיק כוח אדם ונשק, אבל הם חייבים לעצור אותו לפני שישתלט על היקום וישמיד את האנושות.

» "ג'י איי ג'ו: סוגרים חשבון" - מועדי הקרנהנלחמים נגד השמדת האנושות. "ג'י איי ג'ו: סוגרים חשבון" (צילום מתוך הסרט)

בקרוב: ג'ים סטורג'ס וקירסטן דאנסט הם "הפוכים" בסרט "הפוכים", האוהבים אדם (ג'ים סטורג'ס) ועדן (קירסטן דאנסט) מופרדים לא רק על ידי מעמד חברתי ומערכת פוליטית, אלא גם על ידי מצב כוכבי מוזר. השניים חיים על עולמות תאומים עם כוח משיכה שמושך בכיוון הנגדי. הוא חי בעוני-בכוכב שמתחת, היא בעושר, בעולם המנצל שלמעלה. הכוכבים כל כך קרובים שפסגות ההרים הגבוהים ביותר שלהם כמעט נוגעים. שם אדם ועדן נפגשים בפעם הראשונה כילדים.10 שנים מאוחר יותר, אדם מבין שעדן חיה ועובדת בתאגיד ענק שהמפקדה שלו הוא המבנה היחיד שמקשר בין הכוכבים. בנסיון נואש למצוא אותה, אדם מתקבל לעבודה כמפתח בחברה. מהקיוביקל של עולמו התחתון, הוא מנסה לזהות את עדן מבין החליפות שמעליו. וכך מתחיל מסע מלא בסכנה ואתגרים.» "הפוכים" - מועדי הקרנה

עולמות תאומים עם כוח משיכה בכיוון הנגדי. "הפוכים" (צילום מתוך הסרט)