חדש על המסך: ריאן גוסלינג שודד בנקים

וגם: דני בויל צולל למעמקי תודעתו של פושע, רוברט דה נירו הוא שוטר מושחת, ילדה צרפתיה תקועה בין הורים במריבה ובקרוב ליאונרדו דיקפריו הוא "גסטבי הגדול"

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

ריאן גוסלינג שודד למען בנו: "מקום בתוך היער"

הסרט "מקום בתוך היער" הוא מותחן דרמטי שעוקב אחר הצטלבות חייהם של אבות ובנים, שוטרים וגנבים, גיבורים ונבלים. ריאן גוסלינג ("דרייב") מגלם את לוק, רוכב אופנוע שמתחיל לשדוד בנקים כדי לתמוך פיננסית במשפחתו ובבנו החדש. ברדלי קופר ("ללא גבולות") מגלם את אברי, שוטר צעיר שיוצא לעצור את מעשי השוד. שנים לאחר שהשניים מתנגשים במפגש אלים, חייהם של בניהם מצטלבים גם הם שלא ביודעין. את הסרט כתב ומביים דרק צ'אפרנס ("בלו ולנטיין").

» "מקום בתוך היער" - מועדי הקרנה

אבות ובנים, שוטרים וגנבים, גיבורים ונבלים. "מקום בתוך היער" (צילום מתוך הסרט)

מעמקי תודעתו של פושע: "טראנס"

סיימון (ג''ימס מקווי) הוא כרוז בבית מכירות פומביות המתחבר עם חבורת פושעים על מנת לגנוב יצירת אמנות השווה מיליוני דולרים. אך לאחר שהוא חוטף מכה בראש בזמן השוד, הוא מתעורר ומגלה שאין לו שום זיכרון בנוגע להימצאותה של היצירה שהוא החביא. לאחר שאיומים פיזיים ועינויים לא משפיעים על הזיכרון שלו, מנהיג הכנופיה פרנק (וינס קאסל), שוכר מטפלת בהפינוזה (רוזריו דוסון) על מנת לצלול המעמקים של תודעתו של סיימון. ככל שהיא מגיעה עמוק יותר בתודעתו השבורה, הגבולות בין תשוקה, מציאות וסוגסטיה היפנוטית מטשטשים ונעלמים. "טראנס" הוא סרטו החדש של דני בויל.

» "טראנס" - מועדי הקרנהדוסון מטפלת בהפינוזה. "טראנס" (צילום מתוך הסרט) רוברט דה נירו הוא שוטר מושחת: "מחסל מקצועי" בסרט "מחסל מקצועי" בנו של שוטר ניו יורקי מצטרף לכוח המשטרה, זמן לא רב לאחר שאביו נהרג. הבן מוצא עצמו במהרה חלק מצוות שוטרים המושחת בפיקודו של הפקד סרקון (רוברט דה נירו). במהלך השירות תתגלה לבן סיבת מותו האמיתית של האב הנערץ, והוא ייצא לחפש נקמה.

» "מחסל מקצועי" - מועדי הקרנהמחסל מקצועיסיפורה של ילדה בת תשע: "סביונים"

רשל בת התשע תקועה בין האהבה שמעריפים עליה הוריה לבין המריבות התמידיות ביניהם. רשל סופרת את הדקות שיחלפו עד שתוכל להשתחרר מהם ולזכות בחופש שלה, עד לרגע שדרכה מצטלבת עם ולרי, חברה מבית הספר."סביונים" הוא סרט צרפתי על אהבה, חברות, יחסים במשפחה, קרבה ואובדן. הסרט הוצג ב-13 פסטיבלים שונים ברחבי העולם.

» "סביונים" - מועדי הקרנהיחסים במשפחה, קרבה ואובדן. "סביונים" (צילום מתוך הסרט)

בקרוב: ליאונרדו דיקפריו הוא "גסטבי הגדול"

הבמאי באז לורמן ("רומיאו ויוליה") מציג את העיבוד שלו לרומן של פרנסיס סקוט פיצג'רלד "גסטבי הגדול". הסרט מספר על גבר מהמערב התיכון בארצות הברית בשם ניק קאראווי שנמשך לתוך חייו הבזבזנים של שכנו ג'י גסטבי. אולם החיים הבזבזנים כוללים בתוכם טירוף ואובססיה שלא נראית בברור לאנשים מבחוץ. ניק מגלה מהר מאוד סדקים בחייו המפוארים של גסטבי, ושם מחכים האובססיה, הטירוף והטרגדיה. זה העיבוד החמישי לסרט על פי ספרו של פיצג'רלד. את גסטבי מגלם ליאונרדו דיקפריו, ואת ניק מגלם טובי מגוויר ("ספיידרמן").

» "גסטבי הגדול" - מועדי הקרנה

טירוף ואובססיה שלא נראית מבחוץ. "גסטבי הגדול" (צילום מתוך הסרט)

כתבות מומלצות

מפגינה מול בית המשפט העליון הארה"ב

פסק הדין שביטל את זכות האשה על גופה ראוי לשמש אות אזהרה גם כאן

מחאת הדיור מול הכנסת. הממשלה הנוכחית לא פעלה בנחישות להורדת מחירי הדירות

מי אשם ביוקר המחיה? אלה הנושאים החמים בבחירות הקרובות

בילי אייליש וטיילור סוויפט. חולקות תדהמה עם הקהל

"שבית המשפט יילך להז***": הכוכבים מוחים על ביטול הזכות להפלות

מצעד מחאה של תומכי הליכוד ונתניהו בכיכר הבימה בתל אביב, בינואר

במידה רבה, זהו סיפור כישלונו של השמאל הישראלי כולו

נבחרת הנוער של ישראל חוגגת. תהיה בחצי הגמר היורו, ובמונדיאל בשנה הבאה

נבחרת הנוער בכדורגל עלתה לחצי גמר היורו, ולראשונה גם למונדיאל