חדש על המסך: וויל סמית אחרי האפוקליפסה

סמית מככב עם בנו בסרט חייזרים חדש, אלקסיס בלדל רוצחת שכירה, אבי נשר שוב משתף פעולה עם אדיר מילר, זאק אפרון נהג מרוצים ועוד סרטים חדשים

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

וויל סמית מככב עם בנו ב"העולם אחרי"

נחיתת אונס מותירה את הנער קיטאי ראיג (ג'יידן סמית) ואביו המיתולוגי סייפר (וויל סמית) לשוטט בכדור הארץ 1,000 שנים אחרי אירועים טראומתיים שכפו על האנושות לברוח בסרט "העולם אחרי". עם הפציעה הקשה של סייפר, קיטאי חייב לצאת למסע מסוכן כדי להזעיק עזרה, כשהוא עומד בפני שטח לא נודע, זני חיות מפותחות ששולטות כיום בכדור הארץ, ויצורים חייזרים בלתי ניתנים לעצירה שנמלטו במהלך ההתרסקות. האב ובנו חייבים ללמוד לעבוד ביחד ולבטוח אחד בשני אם הם רוצים סיכוי כלשהו לחזור הביתה.

» "העולם אחרי" - מועדי הקרנה

יצורים חייזרים בלתי ניתנים לעצירה. "העולם אחרי" (צילום מתוך הסרט)

אלקסיס בלדל רוצחת שכירה: "יפות רצח"

ויולט (אלקסיס בלדל) ודייזי (סירשה רונאן) הצעירות הן שותפות: חולקות דירה ניו יורקית, חלומות על שמלות מעצבים ושותפות גם בעבודתן כרוצחות שכירות בסרט "ויולט ודייזי - יפות רצח". יום אחד, הן מקבלות על עצמן עבודה, שאמורה להיות פשוטה במיוחד. להרוג גבר (ג'יימס גנדולפיני) בביתו. אולם הכל משתבש, כשהן נרדמות בזמן ההמתנה לאיש, עם אקדחים שלופים. כשהוא מגיע הביתה, הוא ממתין בסבלנות שיקומו. הוא חיכה למותו, וגם אם הופתע מזהות המתנקשים, אין בכוונתו להתנגד. אולם השתיים, הפועלות לפי אמות מידה עקרוניות משל עצמן, ולאחר שנחשפו לטוב ליבו של האיש, מתקשות לסיים את המשימה. ההוצאה להורג מתעכבת בגלל כשל תפעולי, וכשזה נפתר, מצילות השתיים את חייו מפני קבוצת שכירי חרב יריבה. הדילמה מסתבכת עוד יותר כשנוצר משבר אי אמון בן השתיים, וכשהסוד של האיש מתגלה. הוא חייב למות, והן חייבות להחליט מהי דרכן.

» "יפות רצח" - מועדי הקרנהחולמות על שמלות מעצבים ורוצחות לפרנסתן. "יפות רצח" (צילום מתוך הסרט)

ה"פלאות" של אבי נשר

הסרט "פלאות" מתרחש בשכונה ירושלמית, הנמצאת בקו התפר שבין העיר המזרחית והעיר המערבית. השכונה סוחפת לתוכה את ארנב (אורי חזקיה) - אומן גרפיטי וברמן ירושלמי, יעקב גיטיס - חוקר פרטי עם סוד אפל (אדיר מילר), הרב שמעיה כנפו - רב שידוע בזכות סגולותיו ויכולתו לצפות את העתיד, אלה - אשת עסקים יפיפייה (יובל שרף), ווקס - מלצרית חוזרת בתשובה (אפרת גוש). מערכת היחסים המתפתחת בין הדמויות המייצגות עולמות שונים ואמיתות שונות, נעה על קו התפר שבין אמונה ואומנות, כשבסופו של דבר, מהלכי העלילה ישנו לגמרי את מהלך חיי גיבוריה.

» "פלאות" - מועדי הקרנה

קו התפר שבין אמונה ואומנות. "פלאות" (צילום מתוך הסרט)

מגלגלות למען המטרה: "באולינג" בבית החולים הכפרי במחוז בריטני יש מחלקת יולדות קטנה ולא רווחית. מטילדה, מיילדת במחלקה, פרמין, אחות ותיקה וחברתם לואיז, בעלת מועדון הבאולינג בכפר, הן גם חברות טובות וגם נבחרת באולינג מקומית מנצחת. חיי המחוז השלווים מתערערים כשלבית החולים מגיעה קת'רין (קת'רין פרו), מנהלת כח אדם חדשה וקרה מפריז. לאחר שהשלוש מצרפות את קת'רין לנבחרת הבאולינג שלהן הן מגלות כי מטרת בואה היא לייעל כלכלית את בית החולים וכחלק מכך גם לסגור את מחלקת היולדות הותיקה שאינה מכניסה כסף. החברות יוצאות למאבק כנגד סגירת המחלקה ובעד הזכות להיוולד בבריטני ובאמצעות טורניר הבאולינג הן ינסו לרתום אהדה למטרתם.

הדמויות הראשיות בסרט הצרפתי "באולינג" נקראות בשמותיהן של השחקניות המגלמות אותן.» "באולינג" - מועדי הקרנה

מאבק כנגד סגירת המחלקה. "באולינג" (צילום מתוך הסרט)זאק אפרון נהג מרוצים: "בכל מחיר"

חקלאי דרומי עשיר מנבא לבנו הצעיר (זאק אפרון) קריירה בתור אחד מהמנהלים של האימפריה החקלאית המשפחתית בסרט "בכל מחיר". בנו, לעומת זאת, חולם על קריירה בתור נהג מרוצים. כאשר רשויות החוק חושדות באב בניהול מושחת של החווה החקלאית, העסק המשפחתי עומד בפני קריסה מוחלטת. לצידו של אפרון מככבים גם הת'ר גרהם ודניס קוויד.

» בכל מחיר" - מועדי הקרנה

חקלאי או נהג מירוצים? "בכל מחיר" (צילום מתוך הסרט)

בקרוב: שובה של האנטרפרייז ב"האויב שבתוכנו - סטארטרק"

"האויב שבתוכנו - סטארטרק" הוא הפרק השני בעיבוד המוצלח של סדרת הפולחן הטלוויזיונית אודות צוות מעבורת האנטרפרייז.לאחר שצוות החללית לומד כי מתוכם יצא גורם טרור בלתי ניתן לעצירה, קפטן קירק (כריס פיין) מוביל צוות חיפוש במטרה לאתר את אותו האדם לפני שיהיה מאוחר מדי. המסע המסוכן לוקח את הצוות מכדור הארץ, אליו הגיעו לא מזמן לאחר מסע ארוך רחוק מהבית, הישר לתוך אזור מלחמה מסוכן, רחוק שנות אור מהעולם שלנו. הצוות יודע כי הם התקווה היחידה לעצור את אותו הטרוריסט, ומהר מאוד הם מתחילים להרגיש את כובד המשימה על כתפיהם. עבור קפטן קירק, מדובר בסגירת חשבון אישית, אבל עבור השאר – זאת בסך הכל עוד משימה.

בהתחשב בנסיבות המחמירות, הם יאלצו להתגבר על אתגרים חדשים ולהישאר יחד כמשפחה אחת למרות הידיעה שהם עלולים לא לחזור מהמשימה הזאת.

» "האויב שבתוכנו - סטארטרק" - מועדי הקרנה

עלולים לא לחזור מהמשימה הזאת. "האויב שבתוכנו - סטארטרק" (צילום מתוך הסרט)