חדש על המסך: חוזרים לילדותו של סופרמן

הבלינג של סופיה קופולה, ללמוד מהמפלצות על ערכי החברות, המוזיקה המכשפת של סיילם ונבחרת הכוכבים של סופרמן

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

קלארק קנט מגלה את גבורתו ב"סופרמן: איש הפלדה" הסרט "סופרמן: איש הפלדה" מעניק הצצה לצעירותו של קלארק קנט, שאומץ בילדותו על ידי ג'ונתן ומרתה קנט לאחר ששוגר בחללית לכדור הארץ מהכוכב קריפטון שהושמד. עוד כילד, הוא מתחיל לגלות שיש לו כוחות על, ומרגיש מנוכר מבחינה חברתית. בהמשך הוא מגלה שיש סיבה לכך שהוא נמצא בכדור הארץ, ומגשים את ייעודו כגיבור על לאחר שהעולם מותקף על ידי כוח חייזרי – הגנרל זוד. קולו של קווין קוסטנר כג'ונתן קנט, אביו המאמץ של סופרמן, מכריז על כך שיום אחד יהיה על בנו לבחור איזה אדם הוא רוצה להיות, ואילו קולו של ראסל קרואו, שמגלם את אביו הביולוגי של סופרמן, ג'ור אל, מכריז שההמונים ינסו ללכת בעקבותיו.על הסרט, שהינו איתחול של סדרת סרטי "סופרמן", חתום במאי הקולנוע זאק סניידר ("השומרים") ובעמדת המפיק והתסריטאי ניצב כריסטופר נולאן (במאי טרילוגיית "האביר האפל"). לתפקיד הראשי לוהק השחקן הבריטי, הנרי קאוויל. לצידו ניצבים איימי אדמס (שמגלמת את לויס ליין), מייקל שאנון (בתפקיד הנבל), קווין קוסטנר (ג'ונתן קנט), דיאן ליין (מרת'ה קנט), ראסל קרואו (ג'ור אל) ואיילת זוררבתפקיד לארה לור-ואן, אמו הביולוגית של סופרמן.» "סופרמן: איש הפלדה" - מועדי הקרנה התגעגעתם לסופרמן? "סופרמן: איש הפלדה" (צילום מתוך הסרט)אמה ווטסון אובססיבית לאופנה ב"בלינג רינג" את הסרט "בלינג רינג" ביימה זוכת פרס האוסקר סופיה קופולה. עלילת הסרט מגוללת את סיפורה האמיתי של קבוצת צעירים, אובססיבית לאופנה ותהילה, שפרצה ב-2008 לביתן של פריס הילטון, לינדזי לוהן, רייצ'ל בילסון ושאר אושיות הוליוודיות. לפני שנתפסו, החברים הספיקו לגנוב תכשיטים, בגדים ומזומן בשווי של שלושה מיליון דולרים.» "בלינג רינג" - מועדי הקרנה פריצה אופנתית. "בלינג רינג" (צילום מתוך הסרט)

חברים הכי טובים ב"בית ספר למפלצות" מייק ווזובסקי וג'יימס פ. סאליבן הם זוג בלתי נפרד, אבל זה לא היה תמיד הסיפור. מהרגע שבו שתי המפלצות הכל כך לא מתאימות נפגשו הם לא יכלו לסבול אחד את השני. הסרט "בית ספר למפלצות" פותח את הדלת ומראה כיצד מייק וסאליבן התגברו על ההבדלים ביניהם והפכו לחברים הכי טובים.

"בית ספר למפלצות" מבויים על ידי דן סקנלון ("מכוניות") ומופק על ידי קורי רי ("למעלה", "משפחת סופר על", "מפלצות בע"מ"). » "בית ספר למפלצות" - מועדי הקרנהברוכים הבאים ללימודים. "בית ספר למפלצות" (צילום מתוך הסרט)

מוזיקה אפלה ב"המכשפות מסיילם" הסרט "המכשפות מסיילם" מספר על היידי, תקליטנית ברדיו מסצ'וסטס, שמקבלת קופסת עץ מסתורית ובתוכה תקליט. הצלילים שמנפיק האלבום מחזירים אותה לעבר האלים והמבעית של העיירה סיילם וציד המכשפות שהתרחש בה. האם סיילם מאבדת את שפיותה או שהמכשפות מסיילם שבו אל עולמנו חדורות נקמה?

» "המכשפות מסיילם" - מועדי הקרנהלא לאבד שפיות. "המכשפות מסיילם" (צילום מתוך הסרט)בקרוב: להיכנס לאוטופיה של גוגל ב"לדפוק התמחות" בסרט "לדפוק התמחות" מככבים אוון ווילסון ווינס ווהןכאנשי מכירות שהקריירות שלהם טורפדו על ידי העולם הדיגיטלי. הם מנסים להוכיח שלא פג תוקפם, ומנסים להגדיל את סיכוייהם על ידי כך שהם נכנסים להתמחות נחשקת בגוגל, ביחד עם גדוד של סטודנטים מבריקים. אבל להצליח להיכנס לאוטופיה הזו זה רק חלק מהקרב. עכשיו הם חייבים להתחרות מול קבוצת גאוני היי-טק שהיא האליטה של האומה, כדי להוכיח שיש בהם צורך.» "לדפוק התמחות" - מועדי הקרנהיש בהם צורך. "לדפוק התמחות" (צילום מתוך הסרט)

כתבות מומלצות

בילי אייליש וטיילור סוויפט. חולקות תדהמה עם הקהל

"שבית המשפט יילך להז***": הכוכבים מוחים על ביטול הזכות להפלות

מצעד מחאה של תומכי הליכוד ונתניהו בכיכר הבימה בתל אביב, בינואר

במידה רבה, זהו סיפור כישלונו של השמאל הישראלי כולו

נבחרת הנוער של ישראל חוגגת. תהיה בחצי הגמר היורו, ובמונדיאל בשנה הבאה

נבחרת הנוער בכדורגל עלתה לחצי גמר היורו, ולראשונה גם למונדיאל

צילום: אמיל סלמן

האם ייתכן שמגע עם האדמה משפר את המערכת החיסונית?

משה טוב עם אשתו רות וילדיהם. הסיפור הוסתר במשך שנים

מתחת לאף של פינושה, השגריר הישראלי הציל מאות צ'יליאנים ממוות