חדש על המסך: אוון ווילסון דופק התמחות בגוגל

ג'יימי פוקס נשיא ארצות הברית, משולש האהבה של אליס, לעולם לא מאוחר להתחיל לאהוב את החיים ופאי מגן על השונית

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

תחרות קשה ב"לדפוק התמחות" בסרט "לדפוק התמחות" מככבים אוון ווילסון ווינס ווהן כאנשי מכירות שהקריירות שלהם טורפדו על ידי העולם הדיגיטלי. הם מנסים להוכיח שלא פג תוקפם, ומנסים להגדיל את סיכוייהם על ידי כך שהם נכנסים להתמחות נחשקת בגוגל, ביחד עם גדוד של סטודנטים מבריקים. אבל להצליח להיכנס לאוטופיה הזו הוא רק חלק מהקרב. עכשיו הם חייבים להתחרות מול קבוצת גאוני היי-טק שהיא האליטה של האומה, כדי להוכיח שיש בהם צורך.» "לדפוק התמחות" - מועדי הקרנהאנשי המכירות של גוגל. "לדפוק התמחות" (צילום מתוך הסרט)

החיים בים מעולם לא היו מסעירים כל כך: "יצאת כריש 2"

"יצאת כריש 2" הוא מסע מרתק של דג אחד, שלומד רבות על מנהיגות, חברות ואהבה. פאי, הדג הכי אמיץ בשונית, הוא בעל כוחות מיוחדים בעזרתם הוא יכול להלחם נגד כרישים ולהגן על חבריו - אך כשחבורת כרישים מפחידים מאיימת לתקוף את השונית, פאי מוצא את עצמו לבד במערכה - חבריו הדגים, התמנונים והסרטנים לא מצטרפים אליו בתכניותיו להגן על ביתם מלא החיים. פאי לא נכנע ולומד דבר או שניים.

» "יצאת כריש 2" - מועדי הקרנהלומד לא להיכנע. "יצאת כריש 2" (צילום מתוך הסרט)השירות החשאי של ג'יימי פוקס ב"וושינגטון על הכוונת"

בסרט "וושינגטון על הכוונת" איש המשטרה ג'ון קייל (צ'אנינג טאטום) לא מקבל את עבודת חלומותיו בשירות החשאי: להגן על הנשיא ג'יימס סוייר (ג'יימי פוקס). הוא לא רוצה לאכזב את בתו הקטנה עם החדשות הרעות ולוקח אותה לסיור בבית הלבן. במהלך הסיור קבוצה של כוח צבאי חמוש משתלטת על המבנה. עכשיו, כשממשלת האומה תחת מתקפה והזמן אוזל, קייל צריך להציל את הנשיא, את בתו ואת המדינה. » "וושינגטון על הכוונת" - מועדי הקרנהלא רוצה לאכזב את בתו. "וושינגטון על הכוונת" (צילום מתוך הסרט)מעבירה את החיים בשינה: "אליס" ימיה של אליס (אילנית בן יעקב) בת ה-38 עוברים עליה בשינה. עבודה בשעות הלילה בפנימייה שיקומית מספקת לה תירוץ לפגישות עם יואל (עמוס שוב), מאהבה. בעוד בבית יגאל (חיים זנאתי), בעלה, חש בודד ומיוסר מול יחסה הצונן. אלי (איתי נוה), בנה בן התשע, משווע לאהבתה. בפנימייה גרות ומטופלות כ-30 נערות שחוו משבר רגשי. אליס ממעיטה בתקשורת עם הבנות ומקפידה למלא אחר הדרישות הבסיסיות של תפקידה: חלוקת תרופות, פיקוח על ארוחת הערב ועל שעת המקלחת. » "אליס" - מועדי הקרנהמשולש כוחות שיוצא מכלל שליטה. "אליס" (צילום מתוך הסרט)החיים בגיל השלישי: "השיר של מריון"

הסרט "השיר של מריון" עוקב אחר ארתור בן ה-72 - זקן נרגן טיפוסי. הוא ניגוד מוחלט לאשתו מריון שמנצלת כל רגע בשביל להפיץ שמחה ואושר. כשמחלה תוקפת את מריון, ארתור, למענה, מצטרף למקהלה השכונתית שהיא אוהבת כל כך. בין חזרות המקהלה, יחסיו המעורערים עם בנו והקסם האישי הכובש של מנהלת המקהלה אליזבת' - ארתור ילמד שלעולם לא מאוחר מדי להתחיל לאהוב את החיים.

» "השיר של מריון" - מועדי הקרנהלעולם לא מאוחר מדי להתחיל לאהוב את החיים. "השיר של מריון" (צילום מתוך הסרט)בקרוב: ג'וני דפ חוזר מהיוצרים של שודדי הקאריביים מגיע "הפרש הבודד". המערבון עוקב אחר העלילות שהפכו את ג'ון ריד (ארמי האמר) מאזרח שומר חוק לאגדה רודפת צדק. הסרט נפתח בקבוצת פרשים, ריינג'רס, שרוכבים על סוסים ורודפים אחר כנופייה פורעת חוק ומנהיגם בוץ' קאוונדיש. הכנופיה טומנת מארב לריינג'רס, והורגת אותם. ניצול אחד נמצא על ידי אינדיאני בשם טונטו (ג'וני דפ), שמטפל בו עד שהוא מחלים. אותו פרש שניצל, עוטה מסכה ומחליט לחבור לטונטו במטרה להביא את אותה כנופיה חסרת מצפון ודומים לה לצדק.» "הפרש הבודד" - מועדי הקרנה מחפשים צדק. "הפרש הבודד" (צילום מתוך הסרט)