טריילר ראשון לסרט על כוכבת "גרון עמוק"

הסרט, בו מככבים גם שרון סטון וג'יימס פרנקו בתפקיד יו הפנר, חושף גילויים חדשים על לינדה לאבלייס שהפכה ללוחמת נגד תעשיית הפורנו

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

אמנדה סייפריד השילה כבר מזמן את הדימוי התמים והרומנטי שדבק בה בעקבות סרטים כמו "מאמה מיה!" "ג'ון היקר" ו"מכתבים לג'ולייט". בדומה לשורה של שחקניות צעירות, הכוכבת בת ה-27 החלה לסדוק את הטייפקאסט המלאכי עם שורה של תפקידים מורכבים יותר ("עלובי החיים") ופרובוקטיביים יותר ("קלואי", "הגוף של ג'ניפר"). כעת נחשף הטריילר הראשון לסרטה החדש "Lovelace" שמספק לסייפריד את התפקיד הפרובוקטיבי ביותר בקריירה שלה - דמותה של כוכבת הפורנו לינדה לאבלייס.» אמנדה סייפריד כוכבת פורנו» הגרון העמוק של אמנדה סייפריד

על הדרמה הביוגרפית חתומים רוב אפשטין וג'פרי פרידמן ("יללה") והיא מביאה את סיפור חייה של לאבלייס החל מהשתתפותה ב"גרון עמוק", דרך החשיפה כי הופעתה בסרט נכפתה עליה בכח ועד להפיכתה לאחת המבקרות החריפות של תעשיית הפורנו. אחד משיאי המאבק שלה בתעשייה נרשם בראיון שלאבלייס העניקה לעיתונאית וההוגה הפמיניסטית גלוריה סטיינם, שחשפה במאמרה "לינדה לאבלייס האמיתית" את האיומים שהופנו כלפיה על ידי צ'אק טריינור - מפיק הפורנו האלים שהפך למנהלה, סרסורה ובעלה.

הצד הכואב של הזוהר. הטריילר ל"Lovlace":

לצד סייפריד בתפקיד הראשי ניצב פיטר סארסרגארד כצ'אק טריינור, ובתפקיד בעלי "פלייבוי" המיתולוגי יו הפנר מפציע ג'יימס פרנקו. את אמה של לאבלייס מגלמת שרון סטון ואת אביה רוברט פטריק ("שליחות קטלנית 2"). נבחרת הכוכבים כוללת גם את כריס נות', ג'ונו טמפל, אדם ברודי וקלואי סביני (שעבדה בעבר עם סארסגארד ב"בנים אינם בוכים").

הסרט הושק בפסטיבל סאנדנס בחודש ינואר, וזכה לביקורות מעורבות. ב"הוליווד רפורטר" למשל חלקו לדרמה שבחים והכריזו שמדובר "בסרט אינטליגנטי שמגולל את המכשולים והתלאות של כוכבת הפורנו הראשונה". וב"ניו יורק פוסט" אף קבעו שסייפריד ראויה למועמדות לאוסקר על תפקידה בסרט". עם זאת, ב"Indiewire" טענו שהסרט "הולך על בטוח ולא לוקח סיכונים מיותרים" ושורה של מבקרים, ובהם אתר "HitFix" לא התאפקו כמובן מלשלב משחקי לשון ולהכריז ש"הסרט לא עמוק מספיק".

הסרט ייצא בבתי הקולנוע האמריקאים ב-9 באוגוסט, ויופץ בהמשך ברחבי העולם.