חדש על המסך: ג'וני דפ הוא הפרש הבודד

ג'וני דפ משאיר את הפיראטים מאחוריו ב"פרש הבודד", מוני מושונוב חוזר לימי המחתרת בסרט החדש של רשף לוי והמיניונים יוצאים לסדרת הרפתקאות חדשה

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

ג'וני דפ מציל את "הפרש הבודד" היוצרים של שודדי הקאריביים מביאים את "הפרש הבודד". המערבון עוקב אחר העלילות שהפכו את ג'ון ריד (ארמי האמר) מאזרח שומר חוק לאגדה רודפת צדק. הסרט נפתח בקבוצת ריינג'רס, שרוכבים על סוסים ורודפים אחר כנופייה פורעת חוק ומנהיגם בוץ' קאוונדיש. הכנופיה טומנת מארב לריינג'רס, והורגת אותם. ניצול אחד נמצא על ידי אינדיאני בשם טונטו (ג'וני דפ), שמטפל בו עד שהוא מחלים. אותו פרש שניצל, עוטה מסכה ומחליט לחבור לטונטו במטרה להביא את אותה כנופיה חסרת מצפון לצדק.

» "הפרש הבודד" - מועדי הקרנהפטריק סטיוארט שודד בנק ב"לצוד פילים" בסרטו החדש של רשף לוי, "לצוד פילים", שלושה זקנים וילד מוצאים עצמם תקועים ביחד בבית אבות בירושלים. הילד, גאון מבריק בגילומו של גיל בלנק נתקע עם סבו (ששון גבאי), שאותו לא פגש לפני כן מעולם. יחד איתם החבר הכי טוב של הסבא מימי המחתרת, (מוני מושונוב) ודוד אנגלי (פטריק סטיוארט) שהוא שחקן שייקספירי מתוסכל שחייב מאתיים שלושים ושתיים אלף יורו. רק דבר אחד מאחד אותם - הם רוצים לשדוד ביחד בנק ולנקום בממסד שלא משלם פיצויים לילד על מות אביו. בכסף שישדדו הם מתכננים להגשים חלום אחד אחרון של כל אחד מהם.

» "לצוד פילים" - מועדי הקרנה:שיטות מימי המנדט. "לצוד פילים" (צילום מתוך הסרט)מצילים את העולם ב"גנוב על המיניונים" "גנוב על המיניונים" הוא סרט אנימציה קומי שהופק על ידי חברת סרטי יוניברסל. את הסרט ביימו פייר קופין וכריס רניוד, ועלילתו היא סרט המשך ל"גנוב על הירח", והיא מתמקדת הפעם בדמויות המיניונים.

לאחר שגרו פרש מחיי הפשע, הוא מנהל חיי משפחה תקינים בסיועם של המיניונים – עוזריו הנאמנים. אלא שאז מאיים נבל חדש בשם אל מאצ'ו על המיניונים ועל העולם. גרו נאלץ להצטרף לליגת האנטי-רשעים תחת הנהגתו של סיילס ראמסבוטום ולהצטרף להרפתקה חדשה יחד עם הסוכנת לוסי ויילד על מנת לסכל את תוכניתו הזדונית של הנבל.» "גנוב על המיניונים" - מועדי הקרנה:פרש מחיי הפשע. "גנוב על המיניונים" (צילום מתוך הסרט)בקרוב: בראד פיט נלחם בזומבים

הסרט "מלחמת העולם Z" בוים על ידי מארק פורסטר ("קוונטום של נחמה") ומבוסס על ספרו של מקס ברוקס. העלילה נפתחת בהתפרצותה של מגיפת זומבים. בראד פיט מגלם חוקר מטעם האו"ם, היוצא לראיין קבוצות ניצולים ממדינות שונות ברחבי העולם ולמצוא דרך להציל את המצב. בסרט מככבים גם מיריאל אנוס ("דה קילינג"), בריאן קרנסטון ("שובר שורות") ומת'יו פוקס ("אבודים"), וכן דניאלה קרטס, לוסי אהריש, ג'וליה לוי בוקן ואורי פפר הישראלים בתפקידי משנה. » "מלחמת העולם Z" - מועדי הקרנה:מציל את היום. "מלחמת העולם Z" (צילום מתוך הסרט)

כתבות מומלצות

בילי אייליש וטיילור סוויפט. חולקות תדהמה עם הקהל

"שבית המשפט יילך להז***": הכוכבים מוחים על ביטול הזכות להפלות

מצעד מחאה של תומכי הליכוד ונתניהו בכיכר הבימה בתל אביב, בינואר

במידה רבה, זהו סיפור כישלונו של השמאל הישראלי כולו

נבחרת הנוער של ישראל חוגגת. תהיה בחצי הגמר היורו, ובמונדיאל בשנה הבאה

נבחרת הנוער בכדורגל עלתה לחצי גמר היורו, ולראשונה גם למונדיאל

צילום: אמיל סלמן

האם ייתכן שמגע עם האדמה משפר את המערכת החיסונית?

משה טוב עם אשתו רות וילדיהם. הסיפור הוסתר במשך שנים

מתחת לאף של פינושה, השגריר הישראלי הציל מאות צ'יליאנים ממוות