ג'נוארי ג'ונס יוצאת למסע נקמה במערבון חדש

כוכבת "מד מן" מתנערת מתדמית עקרת הבית של הסדרה, מגלמת זונה בסרט חדש ומקווה שהמבקרים יעשו עמה חסד הפעם

חן חדד, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חן חדד, עכבר העיר

כוכבי "מד מן" מנצלים את הזמן שנותר עד צילומי העונה האחרונה של הסדרה ומתחזקים את הקריירה הקולנועית שלהם. ג'ון האם ("גנב עירוני" עטור השבחים ו"כנס העתידנים" ו"Million Dollar Arm" שינחתו בקרוב בבתי הקולנוע), וכריסטינה הנדריקס ("דרייב", "ג'ינג'ר ורוזה"), הצליחו בעבר לכבוש את המסך הגדול, אבל ניסיונותיה של ג'נוארי ג'ונס זכו בעיקר לביקורות צוננות עד כה. הכוכבת נקטלה על ידי המבקרים הודות לתצוגת המשחק היבשושית שלה ב"אקס מן - ההתחלה" ובמותחן "זהות לא ידועה", ורבים רמזו כי יותר משג'ונס יודעת לשחק, מתיו ויינר יודע לכתוב. יוצר "אבודים" דיימון לינדלוף כתב עליה בעבר בטוויטר: "לג'נוארי ג'ונס יש שלושה כוחות מוטנטים ב'אקס מן': יכולת טלפתית, יכולת להפוך ליהלום ויכולת משחק גרועה במיוחד".

למרות הביקורות, כשנתיים לאחר סרטה האחרון (ולאחר שלא הוזמנה לשוב בסרט הבא בסדרת "אקס מן"), החליטה ג'ונס לשוב לסיבוב נוסף על המסך עם תפקיד פרובוקטיבי בסרט "Sweetwater". כעת נחשף טריילר בינלאומי חדש המעניק הצצה מורחבת למתרחש בו. במערבון הנקמה, שהושק בפסטיבל סאנדנס האחרון, ג'ונס מגלמת זונה לשעבר שיוצאת למסע הרג לאחר שקיצוני דתי (ג'ייסון אייזקס, הלא הוא לוציוס מאלפוי בסרטי "הארי פוטר") רוצח את בעלה (אדוארדו נורייגה), ומתמודדת עם השריף (אד האריס) שמנסה לעצור אותה.

מקווה להציל את הקריירה הקולנועית. הצצה לסרט של ג'ונס:

למרות הביקורות הפושרות שנשמעו מסאנדנס, הסרט זכה להד תקשורתי לא קטן באתרי הבידור וברשתות החברתיות הודות לתמונות שספק דלפו ספק הודלפו לרשת לפני כחודש, ובהן הצצה לסצנה ובה ג'ונס מופיעה בחזה חשוף ואקדח שלוף. במושכות הבימוי אוחז הבמאי האנונימי יחסית לוגאן מילר ("Touching Home"), שכתב את התסריט יחד עם אחיו התאום, הבמאי והתסריטאי נח מילר. המערבון אמנם יצא כבר ב-DVD בבריטניה ויפן (תחת השם "Sweet Vengeance"), אולם טרם נקבע עבורו תאריך הפצה בארצות הברית ובשורה של מדינות ברחבי העולם.